bugün

Ankara'da yenir.
Ay nasıl yiyorsunuz o tatlıyı ıyy.
izmir dışında kafan güzel değilse yenilmeyecek yiyecek.
Evet bu saatte piçlik olsun diye hortlatıyorum.Böyle güzelce yanmış kokoreçi önceden kokoreçin altında beklettiğimiz yağlı ekmeğin içine koyup yanında buz gibi ayranla tüketmek vardı ya.
en sevdiklerimdendir.

tam bir aşktır.
off tam saati be.
kendini türk kraliyet ailesinin prensesi sanan kızların ''hiç denemedim, denemeyeceğim tamam mı?'' diyerek rush'a geçtiği allahın lütfu. lütfen yiyin demek isterdim ama bitch please.
(bkz: sadıçlaa kokoreç).
uzaktan bakınca genelde insanların ön yargılı yaklaştığı ancak yedikten sonra vazgeçilmez ilan ettikleri yiyecektir.
bol pulbiberli kekikli ve közlü ekmeğiyle bi başka gider.

görsel
görsel
görsel
Adana'da Dörtyol SGK nın önündeki elemanın kokoreçini Atatürk Orman çiftliği dahil hiçbir yerde bulamazsınız. Yiyin . Yedirin.
Ankara, çiftlik derim ve susarım.
(bkz: olsa da yesek)
(bkz: yemeksepeti)
Yemeyenler ve denememiş olanlar iğrenç demesinler. Yeyin, yedirin. Gece gece canım çekti ya bol acılı.
Ankara çiftlik en iyisidir.
Sabah iğrenç olanına 28 tl bayıldığım, hayvansal gıda. Soğuttular ulan valla.
kadıköy mercan, bir de bira iyi gider.
Bir ara ab yasalarında gündem olmuş ana haberlerde dönmüştü reha muhtar dönemi miydi o?
içtinkten sonra iyi gider.
güzel yemektir. ama çoğu kişi önyargılı davrandığı için hiç yemediği yiyecek.
yorucu bir günün ardından yenilmesi tavsiye edilir. böyle bol köpüklü bir ayranla birlikte.
sevmeyenin evlerine ateşler salınasıdır.
1 saat önce mideye indirilendir.
Bulundugum sartlardan oturu evde yapmam gerek sanirim. Canim cok pis cekiyor sayin yazarlar. Evde yapma tecrubesi olanlar yesillendirirse sevinirim.
Yarın akşam kokoreçin mabedinde yine tadacağım eşsiz lezzet.

(bkz: bozüyük)