bugün

görsel

Malum kezbandır denilesi durumdur.

Bu neğyy.

Pehh.
Valla bunlara bu hayat sevincini veren hortumu bulun götüme sokmazsam şerefsizim.
var mı böyle fedakar hanımlar.. sanmam.
(img:#2029319)
Aşık bilimsiz.
oğlum ne kadar art niyetlisiniz belki kocası dışarıda çalışıyordur elleri çatlıyordur kadıncağız ne güzel çatlaklara iyi gelsin diye yapmıştır mutlu olmuştur insanların özel hayatlarına, eğitim seviyesine, nasıl mutlu olabildiklerine bakmayın. nasıl mutlu olduklarına bakın bırakın insanlar bu zor günlerde eğlensin. para yok millette para.
Kezbanlığı kremlemesinde değil, paylaşmasında olan kadındır.
Ayağa olsa neyse el aq kendi süremiyor mu avucuna sık bırak kendi kendine sürülür o.
Benim elim aşırı kuru. Özellikle kışınları sürekli çatlıyor ve Krem de kullansam fayda etmiyor, acaba bu ablanın beyine yaptığı gibi ellerimi kremleyip poşetlesem ellerim kız eli gibi yumuşacık olur mu acaba?
kocişkosunun pamuşko elişkosu oluşkosunu istiyoşkodur.
Offf yeminle bıktım. görmemişin kocası olmuş, tutmuş çükünü koparmış. Deliler dülüler bile evlenme sevdalısı. Müge Anlı'da bir sürü kaçıp evlenen velet görüyoruz.

Instagram için yaşayan insanlardan çok sıkıldım gerçekten. Kocasının eline krem sürmüş. Eee? Yani bunda paylaşmaya değer ne var?

Tamam sakinim.
Elin kremlendikten sonra poşetlenmesini ilk defa görüyorum amk.

Seni karı diye alan kocişkonun da amk bu arada.
bu ne çeşit bir fantezidir lan.
Kolonoskopi yaptıracak zaar.
Bide alirim bir dal deseymiş.
kocasının penisini kremleyip ağzına da alıyodur bu kesin yüzde yüz eminim.
o ellerle kocası kim bilir kimleri avuçluyor.
Akşam vermeyecek heralde. Kocası kendi işini kendi görürken kolaylık olsun diye.