bugün

Bir sorudur. Kocanız size renç rovır almak için gece gündüz demeden çalışırken sırtı, beli omzu her yeri öyle ağrıyor ki artık çalışamaz hale gelmiş doktorda diyor ki bu adamı anca masaj iyi yapar izin verir miydiniz ? Ama masajı yapan çokzel kız her giden aşık oluyo
Evet, izin verirdim. Hatta getirsin de ikimize birden masaj yapsın.
Ben yaparım. O da bana yapsın madem çok çalışıyor parayı çar çur etmesin
eğitimsiz biri profesyonelce masaj yapamaz. merdivenaltı masajcılar insanı sakat bırakabilir. paraya kıyıp profesyoneline teslim olun.
Masaja gitmeme müsaade eden gavat bir kızla evlenmem.
Erkeğin kadınlara masaj yaptırması dinimizce haramdır. Bırak izni gitmek bile aklımın ucundan geçmez.
Erkeğinizin ipini biraz salın. Kendilerine vakit ayırabilsinler ki ilişkiniz rayında yürüsün.
izin veririm. ay gitsin n'apiyorsa yapsın elin adamıyla ben mi uğraşacağım. niye evlenmişsek.
Bırakın gitsin. En fazla bj yaptırır. Adamın tapusu sizde.
izin isteyeceğimizi kim söyledi.
Beraber gideceksek sıkıntı yok ama kendi gidecekse sıkıntı büyük!.
Hiç bir koca bunun için izin istemeyi bırak ,söylemez bile.
Evli olsam masajda ne isim var ki. Karim masaj yapar.
Ben yoğururum kendisini hem de mutlu sonlusundan.
Gidebilir, benim kocam olmayı başarabilmişse epey sağlam biridir o, güvenirim yani, kendimde erkek masöre giderim. Hiç bi sorun çıkaracağımı sanmıyorum. Benim kıskançlık şöyle ortaya çıkar, mesela manitama kızlar bakıyo, aralarında konuşuyo diyelim, hiç öyle duymamazlıktan, görmemezlikten gelmem. Olay çıkartırım. Döverim milleti.
Kızlar "hand job" nedir öğrenin bence.

Kafanız da rahat olur... hatta parasını siz alın aq pezemengden... indirim yapın tabe.
Joşt yelloz.
Ben yaparım ona canım kocişim.
Medikal mi Bali mi yoksa surüye masajı mı ?
Daşlı falan. Parke taşı toplarım yoldan ısıtıp ısıtıp koyarım sırtına.
Gidecekse bende gelirdim.

Erkekler ne yapacağı hiç belli olmaz.