bugün

kocan kadar konuş kitabının 2.si.

(bkz: kocan kadar konuş/#27106217)

bunun da filmi çekilir. belki 3, 4 diye gidebilir. bir şeyi tadında bırakmayı bilmiyoruz. evet dediklerin doğru. bunları paraya çevirmek senin de hakkın. ne diyeyim artık.
filmi çekilecektir.
bu nasıl film ismidir be amk? ardından ne gelecek, kocan kadar konuş muhteşem yüzyıl kösem sultan mı? püh amk siktiniz sinema sektörünü eylediniz viran.
Kocan kadar Konuş: age of ultron kadar güzel olmayan film.
devam filmi olan ''kocan kadar konuş: the dark side of the moon'' daki konu bütünlüğü ve görsel efektler nispeten daha sağlamdır.
bugün itibariyle sinemalarda gösterime giren filmdir.

https://www.youtube.com/watch?v=lvZM0lbgJuQ

görsel
Devam kitabı kocan kadar konuş cathing fire iki film olarak vizyona girecekt.. şaka bir yana Söz verdiğim için yarın gitmek zorunda kalacağım film. O sözü verdikten sonra fragmanı izledim. Ezgi mola'lı bir bkm filmiymiş. Sıkılmamam için kendimi jiletlemek dışında önereceğiniz bir şey var mı? Yoksa hastayım deyip gitmeyeyim mi? Burnum da akıyor.

Edit: hayat dersi değil paçayı kurtarmak için taktik lazım bana lütfen!
ezgi mola 'nın döktürdüğü film gibi geliyor fragmanlardan.
Tutamayacağın sözü verme gibi bir şey.
bu akşam keyifle izlediğim film, şişirilen pek çok hollywood romantik komedisine dömivole vurur.
izledikten sonra kocan kadar Konuş: age of ultron izlenmelidir. konuya gelirsek şöyle;

tony stark faal olmayan bir barış koruma sistemini hayata geçirmeye çalıştığında işler sarpa sarar ve dünya'nın en kudretli kahramanları olan iron man, efsun, sinan , captain america, thor, hulk, black widow ve hawkeye gezegenin kaderi tehlikedeyken nihai bir sınava tabi tutulurlar. korkunç planlarını harekete geçirmeden önce cani ultron'u durdurmak intikamcılar'a kalır. yapılan zorlu ittifaklar ve beklenmedik bir aksiyon, küresel bir maceranın zeminini hazırlar.
Dun izlediğim film. Gayet güzel olmuş beğendim. Hoş bir romantik komedi tadında. Sıkılmıyorsunuz hiç tavsiye ederim..
bir film.
garip anam sıkılmasın diye türk filmine götüreyim dedim.
yazar yazar olalı böyle eziyet görmedi.
o kadar oyuncu biraraya geliyor, o kadar prodüksiyon.
yazık. ilk defa sinemadan bahaneyle kaçtım, dışarıda biraz kafamı dinledim, kadın anama ayıp olmasın diye bitmeye yakın geri döndüm.
arada güldüren espriler yok değil. türü sevmiyorsanız işkence gibi gelecektir.
HAYATIMDA duyduğum en sikik isme sahip film. bu kadar saçma bir film ismi tekrar olmaz. imkansız yani.

(bkz: tavuklar çiçek açmış ellerinde poğaça)
ilk film kadar güzel olmuş film. Çok büyük bir iddiası yok. Komediyse komedi. Aşksa aşk. Tarzı desen farklı. Biraz zengin hayatını işlemesi hoşuma gitmese de hol bi tadı var filmin. Özellikle de filmi izlerken arada sanki kitap oluyormuş gibi hissettirmesi şahsen çok hoşuma gitti.
izleyin izlettirin abi. Ezgi mola celal ile ceren saçmalığından sonra güzel toparladı bence bu ikilemeyle.
Bu arada gözlükle çok seksi oluyorsun ezgi mola. Şahsen aşık oldum.
Ezgi Mola'nın ger kıyafette her pozda her açıda farklı bi kadın gibi görünerek şaşırttığı film.
fena sayılmayacak; aşırı beklentiye girilmezse aynı ilki gibi keyifle izlenen bir film. üçüncü filmin gelebileceği sinyalini de vermiştir kanımca.
Kezbanların 2 yüzlü ilişkilerini anlatan filmdir.
Televizyonda vardı az önce izleyeyim dedim evlilikten soğudum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar