bugün

3. lige yükselmiştir. tebrikler yeşil şimşekler ! sakaryaspor'u desteklesem de bu iki güzide kulübün daha iyi yerlerde olması gerektiğini düşünüyorum. el ele kol kola süper lige bir gün. şimdi düşmanlık değil dostluk zamanı.
Memleketimin güzel takımı. Çok küçükken babam götürürdü maçlarına futboldan anlamasam bile. Ama gene de çok güzel vakit geçirirdim.
Kaan dobra, dobrovskili kadrosu efsane olan takım.
yeniden profesyonel liglere dönmüştür. yeniden taraftarını sevindirmiştir.

amatör liglerde taraftar rekoru kırarak 23 bin kişiye oynayan, her maçında ortalama 12-14 bin taraftar aralığını yakalayan bu amatör takım, bugün eskişehir'de küllerinden yeniden doğdu.

bugünü yazın bir kenara, her şey bugün başladı.
hala hak ettiği yerde olmasa da hayırlı olsun körfeze. geçen sene ptt 1. lig play off finalinde yaklaşık 500 kişi kocaeli'nden gelip bizi desteklemişti. gencer şakşakçılığı yüzünden kardeş takımımızla aramızı bozan muhteremlere de selam olsun.
kocaelispor yeniden 3.lige dönmüştür.

kocaelispor'un taraftarı vardır, skora değil armaya aşıktır.

kocaelispor'un stadı vardır, atkısız girilmez.
Bölgesel Amatör Ligden 3.lige yükselen takımdır.

http://www.cnnturk.com/sp...onel-liglere-dondu?page=1
3.ligdeki grubu belli oldu..

2016-2017 Sezonu Spor Toto 3.Lig 1.Grup (19'lu Grup 36 Maç)
Kocaelispor
Gölcükspor
tekirdağspor
kartalspor
Beylerbeyi
Sancaktepe Bld
Bursa Nilüfer
Ankara Demirspor
Kütahyaspor
Altay
Kızılcabölükspor
Manavgatspor
Kozan Bld
Erzin Bld
Çorum Bld
Bayburt GÖi
24Erzincanspor
Van Büyükşehir Bld
Cizrespor
Son 4 düşüyor. Transfer yasak. Umutsuzum açıkça alt yapıdan gelenler verimli olmalı. Zaten aptal salak bir oyuncu oynatma statüsü var.
Körfez efsanesi.
2009 yılında Beşiktaşım şampiyonluğa giderken Kocaeli deplasmanına gitmiştim 13 yaşındaydım o zaman ve inönü haricinde sadece Ali Samiyen ve Şükrü Saracoğluna gitmiştim bu iki stadda da ismet Paşada gördüğüm atmosferi görmemiştim. Yeri her zaman süper ligdir çok yakışmaktadır bu lige ve özlemle beklenendir.
şanssızlık var sanırım takımın üstünde, kaçan goller, direkler..

https://www.youtube.com/watch?v=JIPqt_7GSAo
ilk 2 haftada evinde tekirdağspor'la golsüz berabere kalma ve deplasmanda ankara demirspor'a 3-1 yenilme şanssızlığını yaşadıktan sonra bugün evinde cizrespor'u 3-0 yenerek galibiyetle tanışmış takımdır.
türkiye'nin kişi başına düşen milli gelirde ilk sırada olduğu ilin takımının bu hallere düşmesi akıl alır iş değil.
2008/2009 sezonunda kızılyıldız'dan transfer ettikleri nenad jestrovic transferinden başı yanan kulüp. adam parasını alamadı. kulübü fifa'ya şikayet etti. 7 yıl boyunca bu borç ödenmedi ve faiziyle 800 bin euro'yu buldu. kocaeli'li bütün işadamları bu soruna kulaklarını tıkadılar.

kocaelispor'un sadık taraftarı birkaç gönül adamı yönetici dışında kocaelispor'a sahip çıkan yok. bu takım iki defa türkiye kupasını kazandı ve süper lig'in yıllarca en iyi takımlarından biri oldu. nice futbolcular yetiştirdi. bu kadar tutkulu bir taraftarı olan başka bir anadolu takımı çok az. daha ne yazayım, bilmiyorum. bu takıma sahip çıkın ey büyük işadamları, sanayici beyefendiler. biz normal vatandaşların çabaları bir yere kadar. iş sizde bitiyor. bu takımın yok olmasına izin vermeyin.
türkiye'nin coğrafi olarak monaco fc 'si gibi aslında, ekonomik potansiyel olarak 3 büyüklerle yarışması lazımdı.

hem sanayi hemde liman şehri gibi.
yazık oldu bu takıma kesinlikle bu hallere düşecek takım değildi. şimdi aynı duruma orduspor düşmek üzere.
bataktaymış. batabilir gram sevmem ne şehrini ne takımını. evet.
keşke ligde olsalardı ve bize 4 atsalardı. en azından s.kindirik belediye takımlarına katlanmazdık. lige renk katıyorlardı valla. umarım toparlanırlar.
işte bize 4 attıkları maç;
http://www.youtube.com/watch?v=C78MNokJXuA
Nuh Çimento Forma reklamı ile 250 bin euro.

Kent Konutta normal sponsor olup 850 bin euro 'luk borcu ödemiş.

Ford,Hyundai,Pirelli,Tüpraş gibi şirketlerle görüşme varmış.

Her şerde bir hayır varmış.
görsel
görsel
asıl yeri süper lig olan ancak ne yazık ki kötü yönetilip zor günler yaşamış kulüp. inşallah tekrar geri döner süper lige. ankaragücü ve kocaelispor gibi takımlar renktir, yükselmelidir.
Tebrikler aynı şeyi diğer kulüplerden de bekliyorum.
An itibariyle kıçı kırık bir Tepecikspor karşısında hala golü bulamamış 3. Lig ekibi. Hadisenize lan neyi bekliyorsunuz bir de kırmızı gördü beceriksizler. Dakika olmuş 80. Sizin oynayacağınız futbolun ben...

Edit moshoeu:. Ve goooolllllll demek ki küfür etmek lazım. Entry yi girerken gol oldu lan. Şimdi koruyun şu skoru.
2.lig için 2 maç kaldı.

yeni stadı.

görsel

görsel

görsel