bugün

simdilerde kadinlarin erkeklerden her isi ortak yapacagiz soyleminden guc alarak erkeklerden beklenen durumdur. kiz okumus ev hanimligi yaptigi halde her sey esit olacak derse ben de git calis cocuk kreste kalir aksam aliriz. haftasonu da temizlikte yevmiyeli temizlikci yapar cozum bu
Şampiyonlar Ligi maçını değil de, sevdiğiniz diziyi izlemesini beklemek gibidir.
ne var lan ev süpürmede diyeceğim bir durum. kadınla yemek yapıp burnuna unu değdirmeyi biliyorsunuz.
Ay hiç beklemeyin kızlar.Yeminlen yaptığı iş bir şeye benzemez.
Var öyle adamlar ama az ya. Eşinden önce işten gelince evi süpüren yemeği yapan var ama insan kemiği, adamlık damarı lazım onun için.
O da ilk önce yazı yazmasını öğren o supurme değil süpürme derse şaşırma.
kocanın evi süpermenlemesini istemek olarak okudum, kısa bir yarılmadan sonra anca kendime gelebildim. zordur, her yiğit yapmaz onu.
BiR kocadan evi "süpürmesini beklemek" kadar gerçek değildir.
Eşim çalışıyorsa yemek yaparken ben süpürebilirim. Ciddiyim. Ama çalışmıyorsa umrumda olmaz.
Yardım olsun diye makinayla şöyle bir şeyediyosun ama, arkandan tekrar süpürüyor ya... küfreder gibi, hele kaçırdıgınız tozu, pisliği falan çekerken, kafasını 180 derece döndürüp, bunlar ne? Nereyi süpürdün ki, bakışını attığında mutfağa gidip sarı bezle kendini boğasın gelir.
Bana gelince makinanın çekim gücü düşüyor, yoksa ohoooo.
süpürür evet. evde bulunan ne kadar abur-cubur, hazır yemek vs. ise var ise bir güzel siler, süpürür.
Evli olsam ve karım hasta veya hamile olsa seve seve yapacağım ev işidir. Onun haricinde kadının yapması da çok önemli değil temizlikçi çağırırız olur biter.
eğer çiftlerden ikisi de çalışıyorsa, iş paylaşımı olması gerekendir.
işleri birlikte yaparsanız, birbirinizle geçireceğiniz o kadar ortak boş vaktiniz olur.
bi de rica edeceğim o kapıların arkasını da süpürün hep oradan kaytarıyorsunuz.