bugün

Gördükten sonra aseksüel olacağınız için sakladık.
Gerçekten o kadar ayıp bi şey ki bu. Link kaç kere önüme geldi açıp bakmadım, bi kızın rızası dışında fotoğrafları yayınlanmış kızın ne hissettiğini düşünün sadece kendinizi onun yerine koyun. Zaten linki yayan insanlarda da büyük bi sıkıntı var, ya hiç mi düşünmüyorsunuz acaba ne hisseder diye?
Keşke bu kadar yayılmadan önlem alınabilseydi ama artık çok geç. Ne diyeyim etkisinden çabuk çıkar inşallah.
Zaten tüm ülke sanki işi gücü yokmuş gibi bu ifsayı konuşuyor, internette nereye girersem gireyim haber olarak geçiyor en iyi ihtimalle.
Abicim sizin işiniz yok mu? Yemin ederim büyük ayıp ama kızın yaptığı değil o sevgilisiyle aralarında özel bi şey, istediklerini yaparlar kimseyi ilgilendirmez. ayıp olan insanların bu kadar acımasız ve düşüncesiz olmaları. Ne diyeyim bu olaydan zevk alanlar da doğal seleksiyonda elenir inşallah.
keşke derdini s.keyim butonu olsa da bassam.
Çok da önemli değil. insanların mahremi lan şans ne.
Göremedikleri için üzülenler görmek için can attıkları için üzülmekteler dolayısiyle şerefsizin de önde gidenleridirler, kanımca.

Ne ulan bu deyip gerçek olmadığına inanıp tıkladım ve hemen çıktım. Ne mi hissettim? Utandım ve çok üzüldüm. Allah belanızı versin.