'oyuncak götürüyoruz, park kuracağız , bakın biz çok minnoş bir grubuz ' diye insanları kandırıp daha basın açıklaması yaparken geberen teröristleri yadeden küçük tatlı su kürtçülerinin kendi gibi terörist abi-ablalarının yanına kavuşması olayı...

kobene'ye oyuncak götürme bahanesiyle militan olarak girme gibi planlarınız suya düştü sanırım. bu millet aptal değil sizin ucuz hümanistlik oyunlarına kanacak kadar. ülkedeki tüm pisliklerin sonu sizin gibi olur umarım.

edit: hiç bir işe yaramayan lafı için ; kendi adıma lösev ve tema gönüllüsü olarak çalıştım bir süre. konu ağaç dikmekse bir sürü ağaç diktim. konu çocuklara yardımsa belki de en çok yardıma ihtiyaç duyan lösemili çocuklar için oyuncak sattık, oyuncak aldık, yardım topladık. iyi şeyler yapmak için terör sempatizanlığı yapmaya gerek yok

bunu da kafanıza sokun.
serin bir hikaye bacım.

özellikle "bu millet aptal değil" kısmı çok etkileyici.

sanırım tek başına düşündün bunu.
O HAiNLERiN FACEBOOK PRROFiLLERiNE BAKIN TEK TEK.

TERÖRiSTLER!
Zaten bu kobani neden türkiye'nin sürekli gündemindedir anlamam. Kobani deresidir, türkiye'nin bir parçası değil, özerk bir yer ama türkiye'ye mi bağlı o da değil. Neden bizi bu kadar meşgul ediyor peki? Birine yardım etmek istesem ilk önceligim afrikadaki çocuklar olur. Protesto edeceksem kadın ölümlerini, tecavüzleri, çocuk tacizlerini ederim. PKK yandaşı olan kobaniyi değil.
Melek olmuşlar. He amk he.

Işid tarafından kolları bacakları yörüngeye yerleştirildi.

Düşmanımın düşmanı dostumdur.
çok çirkin ifadeler. çok...

kobane işid saldırısına uğramış, tekrar imarı gereken bir yer. bu gençler de özgür iradeleriyle yardım etmek istemş.

bak tek tek gerizekalıya anlatır gibi anlatıyorum.

ve öldürülmüşler. yani yarın türkmenlere yardım ederken öldürülebileceğin gibi.

ayrıca kimin cennete kimin cehenneme gideceğine karar verme, insanlara terörist diyebilme hakkını nerden ve kimden alıyorsun sen? de bakiim.
https://i.hizliresim.com/PoEWW6.jpg

Havaya uçan arkadaşların mensup olduğu derneğin başka bir masum üyesi.

Yorum sizin.
oyuncak götürme hikayesine inanan malları göstermiştir. attıkları sloganlardan resmen canlı bomba olmaya, silahlı militan olmaya gidiyoruz sonucu çıkıyor.

bir mal da melek oldular demiş. malak demek istemiş.
Ne çok külyutmaz, çok bilmiş, teorisyen ama cahil insanlar var. Kalpleri kurumuş gibi duruyorlar, yazıyorlar, konuşuyorlar.
Son günlerde çok fazla dinlenen şarkılardan biri. Hayır kadının sesi öyle garip bir hava katıyor ki şarkıya, birden sizi alıp uçuruyor.

Şarkının son saniyeleri daha güzel aslında, bir daha dinle beni dermiş gibi.
oyuncak adi altinda hevallere destege gidiyorlardi. hala oyuncak yalaninda misiniz?
Yok oyuncakti, yok unicef tarzi bi yardimdi, piril piril gencimizdi derken, sokaktaki halkta saniyor ki gercekten yardim amacli giden genclerdi. Bir halk dusunun ki celladina aşik, cahil ve ilgisiz. Yaziklar olsun demeyip de ne diyecegiz bu vurdumduymazliklara !?
pkk nın yıllarca yaptığı şerefsizliklere katliamlara karşı müminlerin dualarını allah kabul etti. ışid belasını onların üzerine saldı.

siz ışide karşı harekete geçmek için göz göre göre eylem yaparsınızda ışid sizi havaya uçurmayacak.

bence çok iyide oldu çokta güzel iyi oldu.

ha bence ışidin canlı bombasıydı belki pkklılar uçurmuştur. o da olabilir.
Nerden biliyonuz cehenneme gittiklerini. Gençler aralarinda imanli iyi amelleri olanlar vardir. Sorgulamak bize asla düsmez.
Cehenemde odun yok beyler herkes atesini kendisi goturuyor amabu yapilan hareket terbiyesizlik edepsizlik haysiyetsizliktir.