Sözlüğü fazla ciddiye almış, sözlükte vatan kurtarıldığını zanneden, kurtlar vadisi hayranı, milliyetçi olduğunu söyleyen bir hedenin süper cümlesi. komikliğin bu kadarı yani.* Yorumsuz yani yazık diyebiliyorum sadece.*

[#5380377]
(bkz: yok artık ali sami)
(bkz: klavyemizi bırakıp elimize mouse almayı biliriz)

ah canım...
(bkz: bitirim yazarlar)
(bkz: klavyemizi bırakıp elimize almayı biliriz)

görsel
(bkz: kurtlar vadisini fazla ciddiye alan sözlük yazarı)

garibim polat'ı gerçek zannediyor.*
- klavyemizi bırakıp elimize silah almayı biliriz.
+ adın ne?
- david brent*
+ i want you for usa army!
- sir yes sir.
-biz öyle bir nesiliz ki hocam
+nasıl yavrum?
-gerekirse yazmayı bırakır, elimize silah alırız.
+önce o kafandaki huniyi çıkar evladım.
(bkz: baltalar elimizde uzun ip belimizde)*
klavyeyi bırakmasındır. klavyeyi silah olarak kullanabilir.
laptop kullananları daha tehlikelidir bu cinsin.
atıf yapılan entry silindiği için hangi konuda yazıldığına dair bi fikrim yok. ancak soz konusu vatansa gerisi teferruattir söylemine inanan ve vatanseverlik kavramımının içini boşaltmaya çalışan çapulculardan nefret eden biri olarak sonuna kadar sahiplendim, benimsedim bu aforizmayı.

polat alemdar mı sandın kendini keh keh, oturduğu koltuktan vatan kurtarıyor lan bu, ooo kara murat burdaymış geyiklerini çevirenler unutmasın ki biz çanakkale'de bir nesli kaybeden bir milletin çocuklarıyız. bugün elimizde klavye olsa da yarın gerekirse (vatan için) silahlanmayı da biliriz. hatta o arkadaşların da her ne kadar burada geyiğini yapsalar da aynı şevkle yanımızda olacaklarına inancım tam.
sagopa kajmer in dil yaratmakta en asil silahları adlı 5 cd lik eğitim setinden haberi olmayan talihsiz yazar eylemi. hoş ben de izlemedim. zaten öyle birşey yok. atıyorum.
ön bilgi: asıl giri okunamamıştır ve bu giri sadece başlığa bakılarak yazılmaktadır.

gerektiği zaman herkesin eline silah alabileceğine inandığımız ülkemde kişisel olarak belirtmeye gerek olmayan düşüncedir.

dilek:
inşallah elimize silah alamaya hiçbir zaman ihtiyaç duymayız.
klavyesini bırakıp eline molotof kokteyli almayı bilen sözlük yazarları tarafından gülünç karşılanmış cümle.
-yavrum
+efendim hocam
-bugün ebenin bellenmemesi için ne yaptın
+attım tuttum hocam
-hmm her zamankinden. öperim evladım.
faşist veletlerin abi ve ablalarından gördüğünü birebir taklit etme eğiliminin göstergesidir.

(bkz: biz adam öldürmeyi iyi biliriz)
(bkz: haluk kırcı)
(bkz: abdullah çatlı)
elindeki silahla mı klavyeyi kullanacaksın o zaman dedirten durumdur. klavye delikanlılığının level atlamış halidir, pek ciddiye alınmaması tavsiye edilir.
(bkz: faşistlerin ellerine almayı bildikleri şeyler)