Hoşgelmiş 11. Nesil çaylak, yazar olunca beni uyarsın. Umarım bundesligaya transfer olup bekleneni veremeyen türden bir zenci forvet değildir.

Edit : kendisi yazar olmuştur. Tebrik ederiz.
Beni açıktan oylayıp duruyor sanırım bana aşık.

Tabi yüz vermiyorum ben.

Yeni bir yazar.
Adam gibi adam olan yazar kardeşim. Evet.
Aktif futbola ara vermiş yazar.
61kere masallah dedirtir. Eksik olmasın ama okuyaydı eydii. iyi yazmalar cancan.
Entrysini okuduktan sonra nickini görünce sözlükte çift forvetli sistemin işleyeceğini düşündüm. 4-4-2de oynayacağız birlikte.
Bu akşam antremanda ayak baş parmağı çatlayan forvet.. kötü oldu çok kötü.
Geçmiş olsun forveti. Gavura vurur gibi vurduysa artık.
Bir yazar. Forvet mevkiinde oynuyor sanırsam. iyi yazmalar.
Bugün yapılan atletik testi başarıyla geçerek futbol hakemi olmaya hak kazanmıştır.
saygıdeğer bir yazarımız.
iyi yazmalar.
Kendimi değerlendirmem gerekirse fazla merhametliyim. Dun sari prenses baligimdan yavru aldım 2 gundur sanki kendi çocuğummus gibi ilgileniyorum onlarla. Açıkcasi ben bile kendimi boyle bilmiyordum.
Kankaları tarafından adına açılmış başlıkta entry giren yazar/çaylak her neyse bilmiyorum ne olduğunu. vicdansızca olacak ama muhtemelen gene on birinci nesildir. gençler buralar whatsapp grubu değil Bi öğrenin artık.

Syg
Arkadaşları tarafından kendine halısahadan kesitler alınıp video yapılan insan. Mutlu oldum gerçekten. https://www.youtube.com/watch?v=7zUu0o80HOI. Video malesef mobil cihazlardan görüntülenemiyor arkadaşlar.
Adamlığı futbol zanneden gereksiz yazar kişisidir.
Sevilen yazardır. Kalitelidir. Futbolu bırakmasındır. itina ile takip edilir.
92 gün sonrasında geri döndüm. Burası bana iyi geliyormuş onu anladım.
Geri döndü.
Yüzbir yüzden iyidir diyerek takipçisi olduğum yazar.