bugün

Nick güzel fakat kendisini tanımam etmem.
Edit: Chp trolü Bi sen eksiktin, gel hadi kap şurdan biranı.
noluyor hamina koyayim dedigim yazardir nickine bakip.
Eğer klarnet çalan şarapçı koala nickli yazarla aynı kişiyse hoş gelmiş ve sefalar getirmiş yazardır.
bilmem sayısınca kez hoş gelmiştir.
isim yapmaya gelen vasat troll.
Sözlüğün saygılı aynı zamanda eski bir yazarı.

geri gelmesi gayet sevindirici.
(bkz: hoşgeldin)
Isim bile yapamamiş vasat trol *

Şaka şaka hoş gelmiş , tekrardan..
istediğin kadar gidebilirsin ben de senin sevdiklerini sevmiyorum lan yazarımsısıdır.
Bu arkadaş sol görüşlü bir partiyi destekliyor ama müslümanlığı da diğer görüşteki insanlara karşı daha net müdafaa ediyor. Ben sol görüşlü değilim ama saygıyı sonuna kadar hakeden bir insansin. Cizginden şaşma.
beni donuza eklemiş solcu yazar. önce gavat istanbul oldu gitti sarapçı koalayla geldi gitti gavatla geri geldi gitti klarnet sarapci koala nın diğeriyle geldi gitti başka nikle geldi gitti nasıl olduysa amk 11 nesilden 8 geri geldi. aman be başım döndü amk solcuların tutarsız biri olmasının kanıtı şarapçı koala. nike bak çay demle.
(bkz: uludağ sözlük üçüncü paint yarışması)
(bkz: uludağ sözlük üçüncü paint yarışması)'da özel ödülü kazanan yazardır kendisini tebrik ederiz.

eseri: görsel
ödülü: görsel

ayrıca (bkz: uludağ sözlük paint yarışması ödülleri)
Ödül entel köy efe köy davasını akla getirmiş , feci güldürmüş, güldürurken de düşündürmüştür *
(bkz: düşman götüne düşman götüne)

o ne denli manası derin bir ödül olmuştur.
Ihim Ihim üstada burda ayıp olmuş gerçi bu hediye ile ama mizah özgürlüğü de yadsinamaz.

Tebrikler yazarı *
Alemin büyük isimlerinden olan yazar. Evet.
karması. (bkz: klavye delikanlısı) olan yazar.
Olaylara fazla cüretkar yaklaşan yazar. Bu aynı zamanda cesaret demek elbette.

Demek istediğim dostum denizi öv, denize karşı çık, denize kafa tut ama bunları kıyıda yap. Denizde değil.
uludağ sözlük dördüncü paint yarışması oylamaları
uludağ sözlük dördüncü paint yarışması'nın birincisidir kendisini tebrik ederiz.
(bkz: uludağ sözlük paint yarışması birincileri)

Eseri: görsel
ödülü: görsel

uludağ sözlük paint yarışması ödülleri
Eger gercekten klarnet calan klarnet ustadiysa hos gelmis safa getirmis degerli yazardir. Diyor ki tanimadigi yazar tarafindan ozleniyor, garip... ustad sozlukteki kaliteli yazarlar unutulmaz.

Thomas alva Editson: arkadaslar oymus. Kesin bilgi yayalim.
gay.......
kaliteli ve duzgun ,ayrica sevdigim bir yazar.
nedense bu adamın nikini görünce gözümde hep koltuk altında sözcü gazetesi, elinde iki ekmekle ayak üstü bakkal, manav demeden eve gidene kadar ulusalcı ulusalcı konuşarak milletin kafasını şişiren kır saçlı, top sakallı solcu eskileri canlanıyor.

güzel adamdır vesselam, severiz kendisini.
severek izliyoruz.
Klarnet çalan ayyaş yazar .
Ama şarabın kalitesini içer , mümkünse Süryani şarabı sever.
seküler yapıda yaşar ,gece geç yatar,sabah erken kalkar ,sözcü gazetesi ile kahvaltı yapar.
Ne olacak bu memleketin hali diye kendini harap eder durur.

Senin de iş zor be dostum *
uzun saçlı olduğunu tahmin ettiğim yazar .
Severim hergeleyi.
Seviyelidir.
adı üstünde "ustad" olan yazar.

Mutlu yıllar.

Edit: nickinde ustad yazmıyor mu? Evet. Ben onu belirttim zaten.