bugün

Siyasetten pek anlamayan biri olsam da “...cezalandırılan hükümet değil 80 milyon.” Cümlesinde “siz halkı değil hükümeti cezalandırın” alt metni çıkarılması bana biraz kötü niyetlice geldi. Tabii siyaset zaten iyi niyetli düşünülmesi gereken bir alan değil ama herhangi birinin cezalandırılması gerektiği konusunda bir şey dememiş, sadece “hükümeti cezalandırmak istemişsiniz ama yaptığınız şey hükümeti cezalandırmak değil insanları madur ediyorsunuz.” Denmek isteniyor gibi geldi bana.

Niyetim konu siyasetken ukalalık etmek değil ama bu entry’yibir cümleye getirilen başka bir bakış açısı olarak değerlendirebiliriz diyorum.
kılıçdaroğlu doğru söylemiş, iş adamları var, hastalar var, öğrenciler var, turistler var. sizin bunları mağdur etme hakkınız yok. tayyipgilleri abd bu noktaya getirdi, tamamen fişini çekmek yine kendi ellerinde.
skandal değil gayet doğru açıklama. dış politikayı kimler bu hâle getirdiyse cezasını da onlar çeksin.

zito!
" Abd nin yaptığını doğru bulmuyorum " deyip bol bol Erdoğan a yüklenilmiş açıklamadır.

Bu zihniyetle sıttın sene iktidar olamazsın.
Tırnaksız Kemal in açıklamalarıdır.

Hükümete yapılan cezalandırma halka yapılmıştır bunu zaten akp de inkar etmiyor..

abd nin 15 temmuz başarısızlığının kuyruk acısı var. Cia in bu başarısızlığı abd hükümetinde hala infial durumunda. Yani sıçtı cafer bez getir.

Biraz daha çift iq lü açıklama beklerdik doğrusu.
ak gezenlerin keskin zekasına güzel bir örnek olmuş açıklamadır. şimdi bakın kardeşlerim çok enteresandır * neredeyse tapındıkları adam direkt olarak yaptığı kötü şeyleri açık açık söylerken bunlar açık açık söylenen şeyleri farklı taraflara çekip yumuşatırlarken muhalefetten gelen her açıklamayı mutlaka olumsuz tarafa çekmeye çalışıp niyet okuyuculuğu yapıyorlar. bir taraftaki adam her şeyi patır patır söylüyor hani saklamıyor bile artık diğer taraf ne söylerse bunlar öküz altında buzağı arıyor. bu çok garip değil mi ben mi çok garip düşünüyorum..
Lanet olası kk. Dostum tüm suç yine kk'de. Vay amına koyayım yeaa..
ak şopara bak hele yine saga sola yıkmaya calısıyor hukumetin bok siyasetini, lan adam dogru soylemis ozurlu evladım.
Bunu skandal olarak görenler bir iki hafta içinde hükümetin abdye domalmasına diplomatik hamle diyecekler.