bugün

keyifler gıcır mı ?
yolu yarılamissiniz maşallah...
şşt çocuk yaptın mı lan? iş güç ne durumda? kaçırma gözlerini gözlerime bak. yapmadın di mi hiç bişey. eşşek kadar oldun hala sahip olduğun bi bok yok hayatta. ben senin ... (bkz: kişinin gelecekteki kendinden temiz dayak yemesi)
usta ne yaptın ceviz işine girdin mi, yurt dışı falan mı yoksa, he o da mı olmadı kaç çocuk var üstad. neyse takıl.
40 yıldır yaşıyorsun ne anladın şu hayattan?
mutlu musun? ne istediğini bulabildin mi bari? (bkz: ikizler burcu)
o dövmelerinle anneanne olamadın değil mi ? Anne bile olmadın ki, soru bendeki. Sahi resim yapıyor musun hala ? Mızıkana ne oldu ? Kız sen şimdi pek de çirkinleşmişsindir, büyüyünce akıllansaydın bari. Hanımefendi olmalısın azıcık. Ol emi ?
mezun oldun mu? o adamla evlendin mi? şşttt ses ver. ölmüşüm ben 40 ını göremeden..
Umuyorum ki etrafındaki kolpacılardan kurtulmuş eşin ve çocuklarınla huzurlu bir hayat yaşıyorsundur.
Birde hayalindeki (bkz: volkswagen scirocco) yu alabildin mi?
oğlum ne zaman evlencen sen ya!
Aşçı oldun da ne oldu para kazandın mı?
O hayal ettiğin gemi uzun gemi seyahatlerine çıkabiliyor musun?
diğer kırk yaşındakiler kadar sıkıcı mısın?
+ evlendin mi?
+ kilo aldın mı?
+ saçların ne durumda?
+ estetik yaptırdın mı?
+ göğüslerin sarktı mı?
unutabildinmi o yaşa gelince?

yoksa giriyor mu hala rüyalarına 30 sene sonra bile? sevgililerine her baktığında gördüğün yüzü, evlendi isen eğer karına baktığında da görüyor musun? her sevdiğinde onu arayıp onu görmeye devam ettin mi?

aksine yapman gerekeni, cesaret edemediğimi mi yaptın, gittin mi görmeye konuşmaya sesini duymaya?
diyebildin mi ona hayatta bugüne kadar hep uğraştım, çalıştım, çabaladım ve başardım, olmak istediğim yerdeyim ama sen yoksun ve bütün bunlar manasız diyebildinmi? tabiki diyemedin.

en önemlisi de mutlu musun ya da hiç olabildin mi?
6 ayda bir Chek up yaptırıyorsun değil mi ?
hala yaşıyon mu lan sen? *
onu hatırlıyor musun?
evlendin mi?
hayallerini gerçekleştirdin mi yoksa döviyim mi?
evlendin mi o çocukla?
ne iş yapıyorsun?
kaç çocuğun var umarım bir çılgınlık yapıp 1 den fazla yapmamışındır.
su anda hayalini kurduklarimi gerceklestirebildin mi?
sonunda babanla ve diger sorunlu aile bireylerinle oturup konusabildin mi, ne hissettigini acik acik soyleyebildin mi cekinmeden?
sonunda sevdigin kadar sevilebilmeyi basardin mi?
nassın eyisin ?
neden saçların beyazlamış arkadaş,
sana da benim gibi çektiren mi var?
40 yıl yaşadın ne anladın bu hayattan?
Hayat çok... ile devam eden cevaplar.
Ölmedin mi daha sen?
umarım arkana bakıp pişman olmuyorsundur. Sen pişman olma diye itinayla arkanı topluyorum ben. Elimden geldiğince..
nabıyon beya?

cvp: aynı beya.
*
-olm ne zaman yaşlanacan lan sen ( yaşım 40 ) .
güncel Önemli Başlıklar