bugün

sık rastlanılan ve mide bulandırıcı durumdur. televizyon izlerken ciddi ciddi sinirlenmeye başladım. insanoğlu karakter olarak yüzyıllar boyunca bu kadar mı ilerleyebildi lan? cinsel organını gösterirsen, reytingde zirve yaparsın. durduk yere birbirine bağırmaya başlarsın, reytingde zirve yaparsın. gelişigüzel küfür sallarsan, reytingde zirve yaparsın..

ee biz bunun önünü nasıl alacağız? ne lan bu? karaktersizleştirilen bir toplum var önümüzde resmen. bütün klipler seksi anımsatma üzerinden meyvelerini toplamakta. götü, göğsü güzel kızlaar.. sonrasında ne muhabbet dönerse dönsün; izlemekten vazgeçilmeyen programlar.. taş gibi hatunlar var.. kanalı niye değiştirelim, değil miiii?

belki ben düzgün, kültürel; hayat konusunda sorgulatıcı bir program yapmak istiyorum.. bu şartlarda ne yapacağım lan? bugün türkiye'deki kültürel dönüşümü ele alacağız sayın seyirciler.. konuğumuz seda sayan. kendisi türkiye'de en çok güvenilen sanatçı.. kendisi bize türkiye'deki kültürel çeşitlilikten, kültürel zenginleşmeden bahsedecek.. alkışlarla kendisini daveeeeeet ediyoruuuuuz...
aaaaaaa seda sayan aniden frikik verdi.. allah'ım büyük talihsizlik! neyse reytingler iyi iyi! güzel oldu...

yavşaklıkla kültürünü harmanlayan genç, televizyonda büyük başarılara imza atıyor...
(bkz: çarkıfelek)
(bkz: rüyanız hayrolsun)
(bkz: yalçın çakır abi).
Örnek:taner ve meter denilen 2 salakşör.
en büyük örneği mehmet ali erbil'dir.
kişilik hareketi izleyen kişiliksiz kitlenin olması.
Cok degil 5-6 yıl önce bu tür hareketler çok prim yapıyordu ama Artık izleyici uyandi kendini aptal yerien koyNlara prim vermiyor artik.
sadece cahiilik. caner tülinler ahu meriçler bu ülkede reyting hırsızlarıdır.
reyting artıran kişilerin beklentisinin bu yönde olmasından dolayı ortaya çıkan hadise.
güncel Önemli Başlıklar