bugün

Kişinin Daima kendisini haklı görmesidir. Bilirsiniz ki; ne kadar anlatsanızda konuşsanızda karşı tarafın fikirlerinde hiçbir esneme olmayacaktır. Asla ılımlı yaklaşmayacaktır. Koşarak uzaklaşılması gereken bir ortamdır.
pekeke demesi yeterdir. Kim pekeke diyorsa pkklı teröristtir.
ağız kokusudur.
burnunu karıştırması yeterli.
boş ego .
hadi çay koy hepsini yazmış zaten.
güven duygusunu yitirmek.
sorumsuz davranması, artık​ güven vermemesi, zerre anlamaya çalışmaması, zamanında söylenilenleri dinlemeyip tekrar etmesi. sonra neden böyle oldu, sence?
Her şeyden durmadan şikayet etmesi.
-tacize yada tecavüze uğrayan kadın için '... yapmasaymış' tarzında cümleler kurmak.
-atatürk'ün kurduğu cumhuriyetin içerisinde yine onun getirdiği düşünce özgürlüğü ile sanki Atatürk'ün eksikliklerini ve yanlışlarını söylemek ona kalmış gibi eleştirilerde bulunmak ve tüm bunları oturduğu yerden yada sosyal medya üzerinden yapması
-kendisi herşeyi dibine kadar yaşarken evleneceği kadının eline erkek eli değmemiş olsun istemesi
-bacak arasındaki birkaç gramlık et parçasını adamlık sanması
Israrcı ve şüpheci olması
Kendini çok zeki sanması.
genel kültürü olmaması ve siyasete karşı dinazorlaşması bile yeterli benim için.
yalan söylemesi. beni salak yerine koyması. verdiğim değeri görmemek.
Kendini beğenmiş tavırlar ve bencilliktir. Bir olayı her zaman iki kez sorarım aynı kişiye, her ikisinde de aynı şeyi anlatmıyorsa ben de bir adım geri atarım. Ha bir de salak yerine konulmak, evet her insanın belli bir birikimi yaşam tecrübesi var daha az ya da daha çok ama bu durum asla karşıdaki insanı zır cahil yerine koymayı gerektirmez.
yalan söylemesi.
Yalan soyledigini fark etmem.
Karsidakinin şirret olmasi.
yalan söylemesi, genel kültürü olmaması ve diğer yazılanlar da var ama benim için en önemlisi hayatı yaşayacak cesareti olmaması.
Normal şartlar altında belli bir tanışıklığa, sohbete, geçmişe sahip olunan insanlara yapabilecek espriyi, laubali bir şekilde ilk defa tanışılan kişiye yapılması yeterli bir nedendir.
yalan söylediğini ve yapmacık davrandığını hissedersem anında fosssssss.
Uyanık, kurnaz davranması ama aslında ele sürülecek aklı olmaması.
Egoist tavırlar sergilemesi.
Yaptığı ayıbı binbir yalanla örtmeye çalışması. Madem yemişsin bi bok kabullen dime..
her şeyi Amerika'ya ve Yahudilere bağlaması, gerçeği komplo teorileriyle açıklaması, yani Türklerin yüzde doksan dokuzu.
gösteriş meraklısı olması.