bugün

kimsenin yeni olduğum için beni önemsemediğini bildiğimden kendi kendime açtığım başlık.
resmiyete göre yarın doğum günüm şimdiden mesajlarınızı buraya bekliyorum dostlar.
20 yaşında genç bir delikanlı.
kova burçlarını severim.
doğum günü kutlu olsun şimdiden.
20 yaşında ise önünde kocaman bir yaşam var. Onun için kesinlikle moralini bozmadan emin adımlarla yürümesi gerekmekte olan kardeş. Bizde o yaşta çok inişler çıkışlar yaşadık. Bir yazar.
hepsi çok mutlu etti gerçekten. değerli vaktinizi ayırıp yazdığınız her kelime için teşekkür ederim. iyi ki varsınız.
hoş gelmiş yazar, entrysi bol olsun.
iyi ve kibar bir yazar izlenimi edindim.
(#45684597) kanırtmıştır.
Kimsenin aylardır nerede olduğunu merak edip bir mesaj atmadığı,
Sözlüğün en gereksiz yazarı.
Duyduğuma göre arkadaş ekşi ajanı olabilir. Helada bile basabilir çeşmeleri açıp konuşun gizli ulu projelerini diyorlar.*
Arkadaşlar ben akan burnumu silemiyorum ne ajanı ne projesi.
Tavsiye için sağol ekşici kardeş. Sizler sayesinde yeni tecrübeler kazanıyorum. Nasıl biri olmamam gerektiğini öğreniyorum.
kimin ne dediğine kulak asmaması gereken değerli yazar. ne hissettiğimizi sadece kendimiz biliyoruz, onlar değil ekşici, harvard mezunu olsalar bile anlayamazlar. boşver ne dediklerini. umursama.
Geldi yine tipini s. Dedirtmiştir.
dedirtmedi. ewed.
2028'i neden göremeyesin ki?
Kendimce haklı sebeplerim var.
kendimce haklı sebeplerim var.

Vaaaay.
çok sevdiğim ve keyifle okuduğum bir yazar.
ancak iyi niyetini hak etmeyen kişilere iyi niyetli davranmaktaki ısrarının kendisini sadece yorup üzeceğini unutmamalıdır. kendimden biliyorum.
sadece bir troll hakkındaki anlayışlı yorumunu okuduktan sonra fikrimi belirtmek istedim. umarım yanlış anlamaz.
saygılarımı sunarım.
Sesine güvenen bir sözlük beyidir.
dries mertens' e güvenen bir sözlük beyidir.
"Rainbow eyes" tabi ki.
Eğer biliyorsam tabi uygun bir vakitte yerine getirmeye çalışırım. Eğer bilmiyorsam da hakkını helal et artık.
"mirkelam - asuman

ya da

emre altuğ - aşk-ı kıyamet."

Bilmediğim, dinlemediğim yerlerden gelmiş olsa da en yakın boş zamanımda dinleyip isteğini yerine getirmeye çalışacağım.
yaşama sevinci, coşku, heyecan, umudumun giderek azaldığını ve sadece kendi benimsediğim yaşantıyla hayata katlanabildiğimi belirtsem de, hayalleri gerçekleştirememenin ve her güne depresyonla öfkeyle uyanmanın da mecazi anlamda intihar olduğunu ifade etsem de, ilk kez çok zıt fikirlerde olsak da sözlükte bulunmasına sevindiğim ve sevdiğim renkli, iyi niyetli bir yazardır. ben yoruldum ve artık salmaya karar verdim ama senin için umarım en iyisi olur. sevgiler, saygılar...
Merhaba hotchner, benim de kast ettiğim intihar fiziki olan değildi. Asıl intihar kafanın içindekiler, zihnindekiler için naçizane bir tavsiyede bulunmak istedim. Umarım bundan sonraki zıtlaşmalarımız da bulunduğumuz kötü durumlardan birbirimizi kurtarmaya yönelik olur. Siyah ta bir renk olduğu için renkli bir kişilik olduğumu kabul ediyorum * Anlayışın ve hoşgörün için ayrıca teşekkür ederim. Dolabında ki cesede sahip çıkan birisi olarak hepimiz adına tek dileğim, yarınlar bize keşkesiz umutlar getirsin. iyi geceler, iyi sözlükler. Saygılarımla...