bugün

yurdum erkeğinin hayalindeki kadin. bir de bakire olmazsa tadina doyum olmaz. evlenilecek kadin olmaktan ziyade, sevişilecek kadindir.

bi de havalidir ki sormayin. begenmiyorum seni kızıl saçli. o kırmızıya çalan saçlarin güneşli günlerde gozumu aliyor. sirf senin yüzünden güneş gözlüğüyle dolaşiyorum. üstelik libidon yüksek değil, o senin hüsnükuruntun. hem sana güzel, çekici seksi diyen kim ? bana bir onu desene ? hayatı boyunca 5 kadindan fazlasiyla sevisemeyecek olan erkek sana iltifatlar yagdirsa ne olur ? gel benden al ayni övgüyü, gel hadi.

seni be-ğen-mi-yo-rum. dünya güzeli olsan benim için anlami yok. üstelik o naylon coraplarin modasi geçti, kaçinci yüzyilda yaşiyorsun sen ? üç-beş fetişist naylon coraba hayran diye, kendini bir şey mi sandin ? sanmaya devam et. kismetin kapali senin.

en azindan benden umudu kes diye söylüyorum.

edit : aslinda burada abazanlara ithafen yazdiğim bir bolum vardi, ancak saipsiz nickli arkadasimizin kızıl sacli bir bayana yazdiği şiiri okudum. sirf saipsiz'in abazan olmadiğina inandiğim için o bolumu değiştirdim.
(bkz: kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş)
(bkz: libido ne lan)
(bkz: adamın kafasını karıştırmayın)
(bkz: yüksek müksek)
(bkz: travesti falan mı)*
(bkz: ince çoraba naylon çorap diyen zihnisinir)
(bkz: seni cilgin)
(bkz: cagri siyorum)
libidosu yüksek olduğu için arada sırada ses tonu kontrolsüzce yükselir ve olmadık şeylere küçük çığlıklar atar.
(bkz: günaydın penis kardeş)
(bkz: bir sosyopatın günlükleri)
özellikle kızıl saçlı olması çok önemlidir, kızıl saçlı bayan daha bir ateşlidir benim gözümde.
naylon corabi olmazsa olmazdir. olmazsa şöyle olur ;

http://www.soloimagen.net...ados/woodywoodpecker1.jpg

hep woody'e benzetmişimdir kendisini.
''benim popom kalkik'' diyebilecek kadar kendine aşik bayandir. hayretler içindeyiz sayin seyirciler. söz tekrar ilker yasin'de. evet sayin yasin...
(bkz: yüz kediye sorduk mundar dedi)
naylon çorap diyince kınayla saçına boyuyan aneannem geldi aklıma, libidosu yüksek mi onu bilemem
neyse efendim çekici bayanlardır bunlar, seksi kadın görsel öğelerinde bolca karşımıza çıkar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar