bugün

kiz kardesin duzenli veya en azindan ortalama bir seks hayatina sahip oldugunu anlamaktir. tabi burda irdelenmesi gereken konu, kiz kardesin yasi ve sizin de cinsel hayatiniz, arti tutucu veya genis bir kisilige sahip olmanizdir. hicbir sey olmamis gibi davranabilirsiniz, sevgilisi olmayan abaza biriyseniz kardesinize gicik kapabilirsiniz, kucuk emrah tadindaysaniz "gulcan bunlar ne bunlar!" diyerekten kardesinizin yakasina yapisabilirsiniz, veya belki de en sasirtici olani kardesinizden odunc kondom isteyebilirsiniz.
korunmalı bir şekilde seks yaptığına delalettir; bu da iyi bir şeydir.
Eve atılan kızı aceleyle yanlış odaya attığına işarettir.
"öleyim mi öldüreyim mi lan ?" sorusuna cevap bulunması gereken durumdur.
açılmamış kondom kutusu bulmakla aynı şeyin olacağı olaydır.
kedidir o kedi.
(bkz: enişte kola versene)
Sakin olunmalıdır,panik yapılmamalıdır.Zaten evli ise kızkardeş , sizin ayıbınızdır ne işiniz var paketi görecek yerde ,niye dolaşıyorsun orda?

Şayet bekarsa, bi düşünmelidir.Sonuçta evet kızkardeşinizinde özel hayatı olmalı.O da insan lan!

Ama şaka bi yana gerçekten düşünülmelidir.Kim ne amaçla yaklaşıyor bu kızın yanına?Bu yavşak ne yapmaya çalışıyor.Dünyada binbir türlü insan var, acaba bu binbirinci tür olan pezevenk bi tip mi?

Bayanlar elbette özgür olmalı onlarında bi hayatı var ama , genede konu aşk, sevgi , seks bile olsa-- erkeklere de söylirem-- kimseye güvenilmemelidir.iiyice emin olduktan sonra istediğiniz boku yiyebilirisiniz.

Ben mesela kardeşime bakıp zaman zaman üzülüyorum.Gerçi küçük ama olsun..Şimdi bile içimden geçiriyorum, buna yavşayan yavşaklar ilerde olur olmasına da nasıl savmalı baştan , nasıl anlatmalı kıza,ne demeli?

Böyle dendiğinde şöyle bir cevap gelebilir bana"Senin için fesat, küçük çocuklar gençler ne bilebilir ki? Genç kızlara bu sert tavır niye?"..

5.sınıfa giden , ama kendinden küçük sınıftaki kızlara yada erkek çocuklara cinsel tacizde bulunan piçler var bu dünyada..

"Seninle ciddi düşünüyorum,aşkım evlenelim nasıl olsa evleneceğiz" diyen, yararlanan yada yararlanmaya çalışan sonrada kızın kafasını gövdeden ayıran pezevenkler var bu dünyada..

Eğri oturup doğru konuşalım..

Bir kızınız yada kızkardeşiniz olmadan gerçekten bilemezsiniz.Hem kendimden de biliyorum erkek yalanlarının sınırı yoktur. * Eee neyse ehemm ehemmm..

O yüzden --tabii normal bir sınırda öyle hayvanca değil-- ailedeki kızları,teyzeleri,ablaları uyarmak mecburiyetindeyiz.Söyleyince onlara baskı kurmakla , kısıtlamakla, özgürlüğünü elinden almakla suçlanıyorsunuz.

Oysa eğer söylüyorsak bir bildiğimiz var di mi?

Tabi bu entry i okuyup , açılmış kondom kutusunu görür görmez bıçağa , silaha saldıran alien ler lütfen entry me sahip çıkmasınlar..Bu entry nin önermesi kabaca;Kızı sağlam tembihlerle donat, sonra allaha emnet et.Birşey oluncada "Vay!" deme..

Çünkü daha sonra böyle insanların başka dümbüklükler yaptığını duyuyoruz da onun içün dedim..