bugün

sürekli din ile dindarlarla, mukaddesatla uğraşan yazarımsı.

sanırım kendisi ya ergen ya da hemen ergen sonrası. özeniyor çocuk herhalde.

bu yaşlarda normal, maalesef çağımız ergen hastalıklarından ateizm özentisi.
Evet ben de sahit oldum o mevzulara sonra donuz tabi. Donuzlamayi sevmem ama bazen gerekiyor.
Bu Sözlükte okumaya değer sayılı yazarlardan birisi. Kendine Misyon edinmiş değerli yazar. Ergen Tayfasının çekemediği adam.
çağrıştırdığı;

azimli olduğunu sandıran nick.

https://m.youtube.com/watch?v=wh2LCNH4c7k#
ziyan bi tip.
din kardeşimdir.
(bkz: Kivilife kim amk)

Ahirette göte girecek durum. Evet.
Sevmeyecek biri daha edindim. Teşekkür borçlandığım yazar.
din düşmanı cehennemin dibine gidesice yazar.
güçlü bir karaktere sahip bir yazar.
zevk için, bayıltana kadar döveceksin. yada hiç uğraşmayacaksın direkt elektroşokla bayıltıp saçlarını kesip götüne sokacaksın tek tek.
Hiç yaşlanmayacağını veya hastalıktan elinin ayağının düşmeyeceğini sanan bir şaşkın daha...
güzel yazan bir yazar. liverpool'lu imiş. saygılar.
temizlik yapan annesini balkondan itecek olan yazar. bizzat kendisine beddua ettim. bu dediğinin bende yarattığı hissi adlandıramadım ama acımasız bi nefret duydum.
bi canlı (insan diyemedim) nasıl böyle bi düşünceye sahip olur?
ok.
bu tipine soktuğum sözlük açısından katalizor rol oynayabilir. sözlük en azından bunu uçurarak, yalandan da olsa "hala bu sözlüğün bir formatı var, bütün derdimiz para, tıklanma vs. değil aslında" diyebilir. şu aşamada ben buna da razıyım. uçurun gitsin şunu.
görsel
ben o kadar zaman gittim, yeni hesapla geldim hala değişen bir şey olmamış mı ehehehe.

o ağzına dolmalık biber tıkanmış hali efsaneydi, baktıkça gülerim. hahahah.
Hey matty,
R u crazy?
Alenen yalaması olan bir yazarı da çaylak etseler de bir kat daha rahatlasak.
görsel
Çaylak olmuş yazarımsı. Bir de silik olsa da ağız tadıyla bir halay çeksek.
özgür iradesini kullandığı için çaylak yiyen arkadaşım.
üstadım üşüyoruz.
(bkz: #32435681) Kendisiyle aynı fikirde olacağımı söyleseler hayatta inanmazdım ama oldu yani.
dön artık, dön.
seni bekliyor bu gözler.
bir yazar.
Sözlükte tek başına kaos yaratabilme özelliğine sahip. Hep çaylak kalır inşallah.

6. nesil çaylak.
(bkz: silik)