bugün

karar verin tarafınızı seçin hangisi.*
(bkz: kivilive)
hala birilerini düdüklemeye devam eden ilah gibi bir eski yazar. *
Sözlüğün çok sevdiği eski bir silik yazar. Evet.
Bu ve buna benzer yazarları bir derdim var'a şikayet edin. Üst üste şikayet edin özetle. Gerekirse o boktan entrylerinin linklerini atalım. Hoş değil yani insanlar eğlenmek vakit geçirmek stres atmak için giriyor buralara. Sinirlenmek için değil.
Silik yemiş yazar.
görsel
eylemci olmakta fayda olduğunun kanıtı olan silik.
eksilemek yetmiyor arkadaşlar, şikayet edin.
yönetim haberdar olsun rahatsızlığınızdan.!
din düşmanı aptal aptal şeyler yazan altıncı nesil silik.
Altıncı nesil silik. Eskiden düzgün bir yazardı son zamanlarda Yok o benim tanrım bu benim peygamberim deyip duran bir çeteyle beraber takılıyordu. Sözlük adına güzel bir adım. Evet.
gidişiyle şenlendiren yazar. pardon pardon silihhahhah.
bugünü hatırlayıp kutlamak lazım. Moderatörleri tebrik etmek lazımdır.
(bkz: silik)
Sözlükte tek başına kaos yaratabilme özelliğine sahip. Hep çaylak kalır inşallah.

6. nesil çaylak.
dön artık, dön.
seni bekliyor bu gözler.
bir yazar.
(bkz: #32435681) Kendisiyle aynı fikirde olacağımı söyleseler hayatta inanmazdım ama oldu yani.
özgür iradesini kullandığı için çaylak yiyen arkadaşım.
üstadım üşüyoruz.
görsel
Çaylak olmuş yazarımsı. Bir de silik olsa da ağız tadıyla bir halay çeksek.
Alenen yalaması olan bir yazarı da çaylak etseler de bir kat daha rahatlasak.
Hey matty,
R u crazy?
ben o kadar zaman gittim, yeni hesapla geldim hala değişen bir şey olmamış mı ehehehe.

o ağzına dolmalık biber tıkanmış hali efsaneydi, baktıkça gülerim. hahahah.
görsel
bu tipine soktuğum sözlük açısından katalizor rol oynayabilir. sözlük en azından bunu uçurarak, yalandan da olsa "hala bu sözlüğün bir formatı var, bütün derdimiz para, tıklanma vs. değil aslında" diyebilir. şu aşamada ben buna da razıyım. uçurun gitsin şunu.
temizlik yapan annesini balkondan itecek olan yazar. bizzat kendisine beddua ettim. bu dediğinin bende yarattığı hissi adlandıramadım ama acımasız bi nefret duydum.
bi canlı (insan diyemedim) nasıl böyle bi düşünceye sahip olur?
ok.
güzel yazan bir yazar. liverpool'lu imiş. saygılar.
Hiç yaşlanmayacağını veya hastalıktan elinin ayağının düşmeyeceğini sanan bir şaşkın daha...