Ben olan yazar.

Basligimi ben acmaliydim.
Kendi başlığını açan eğlenceli ve sade yazan yazar.
Dokuzuncu nesil olmasına rağmen bugüne kadar başlığı açılmamış yazar. Neyse, hoş gelmiş. inşallah vajinası vardır.

Edit: nick değiştirmiş olabilir. Eski nicki neydi merak ettim.

Beybi!
Ozel mesajda nakavt olunca buraya gelenlere cevap vermeyen yazar.
Adından etkilendiğim yazardır.
sorunları olduğu apaçık belli ama olsun ben deli seviyorum zaten.

Az kişilik bölünmelerine sahit olmadık. Matruşka bebek gibi bişi. Yering. *
(#38059295) acımamış... s.a bağyan, ben biri. Yetkilibiri. 0053 yetkili biri.
Charlotte ff nin fakesi olma ihtimali olan yazardır. demedi demeyin amk. Fake niklerle gelip farklı trajik hikayeler anlatan bir şizofren de olabilir.
Harun abinin kardeşi. Ama erkek kardeşi. Evet.
ac dc dinleyen kız ın kaçıncı nicki oldu bu ya. yılda bir bırakıp gidiyorum şu sözlüğü her geldiğimde birileri ac dc dinleyen kız oluyo :(
hangi kitaptaki kadin acaba?

t: isim tamlamasi. sanirim belirtisiz olanindan.
etkilendim etkiledi.
Söyleyip de vermeyen yazar resmen umut vaat eder gibi ama sadece gibi.
Bir ekleseydi sohbet ederdik en azından insanı.
Kilinik ehemmiyeti olan bir noktayı okuyupta görmezsem sakatlanan hastaya sövmesi için havale ediceğim abladır evet swh sbsban.
Kitabı pdf kullanıyorum her açtığımda kapak sayfaya bakmıyorum numarayı yazıp zaplıyorum o ve aları değiştirmem veya o an öyle hızlı yazmam gayet normal ne kadar ayıp ya bilginin paylaşılmasını önlemek.
Edit: 12 ders ve bonusu sarkan ciltli 70lik kadavra amcaya diseksiyon yapmak. :/
(bkz: bakın dişiyim)
(bkz: mavi saçlı dişiyim çılgınım)
(bkz: yakışıklı erkekler yürüyebilir)

Ekleme: hamfendinin profiline baktım. Bu benim şahsi görüşüm, kimseyi bağlamaz: yazdıklarından(entryler) dolayı kezban olma ihtimali bence %90. Tabii yine de siz bilirsiniz. Kaçın amk kezban.
tanim: yüzünden kedi fiskiran mavi saçlı yazar. adeta bir a101 virali.

kardes sen niye bana türbanlı izlenimi veriyorsun ya? yok madem marjinalsin niye turbanli nicki aliyon hadi aliyon niye basinda mavj türban varmis gibi profil fotografi koyuyon? yok mu senin pirsingin filan koysana onlari
eger o dil pirsingi seninse kardeş yazdigim parmagimi apla yazdigim parmağım gondiklesin. degilse aplaya devam
Bunun her şeyi feyktir, Sevgilisi dahil. Başka bir hesabıdır o amk.
ateist, satanist, feminist, sıkıcı, kılçık.
Namı diğer : (bkz: ac dc dinleyen kiz).
satanistler kedi kurban eder!
ilgi budalası. hadi herkes benimle ilgilensin tadında yaşıyor hayatı. yazık kimin çocuğuysa.
görsel
Saçlar lens mi kedinin efendim ya. Bak hemen yanlış anlıyonuz.*
apla balık burcunun yonetimi kimde diye sormak istedigim yazar.
eger cidden anlarsan bu islerden bi cikariver dogum haritami karsiim ya
yengeç burcuna da el at abla. maksat tanışalım birbirimize yürüyelim emişelim sevişelim mavilim mavişelim.
şimdi farkettim bu kız ac dc dinleyen kız nickli kız.