bugün

Çelçene pelin.
Kitaplığımda saçma kitap bulunmaz kitap almaya zeki dönemimde başladım, ergenken para harcamazdım böle şeylere. Kitaplarım ve seçimlerim gayet kalitelidir.
barry trotter birharry potter parodisi sanarak almıştım çok saçmalamış.
hiçbirine boş diyemem.
emeğine yazık.
Kendini ateşle.

Aslında saçma denmez kitaba da kişisel gelişim. Bir yayinevinden satın alınan setle geldi. hem kişisel gelişim okumadigim hem kapağını açıp bakınca bile içi boş gaz veren kitaplardan olduğu belli olduğundan bende olan en saçma kitap.
Nihat genç - köpekleşmenin tarihi.
S*ktir et. John c. Parkin

Okuduğum en saçma kitap. Sırf meraktan almıştım ergenlik zamanında. Parama yazık oldu.
Oyuncular ve oyuncu olmayanlar için oyunlar.
Kahraman tazeoğlu - allah'a emanet ol.
nietzsche ve babannem .

felsefik açıdan kiyaslanilmis ancak yetersiz çıkarımlari mevcut.
(bkz: savaş sanatı)

ekşicilerin gazına gelip almıştım yaşayıp yaşamadığı belli olmayan bir çinli komutanın günlüğü çıktı. yok hayat dersi alırsınız falan diye şişirmişler bir de sanki savaşıyoruz amk açık ve net.
(bkz: cevab veremedi)
Lulu.

Askerde herkesin okudupu tek kitaptı. Olabildiğince Erotik bir kitaptı. Üst devrem kitap okumayı sevdiğimi bikdiği için teskereyi almadan önce bana hediye etti. Ben de hediyedir diye getirip kitaplığıma koydum. Ne zaman birisi kitaplığıma el atsa o kitabı çekecek diye ödüm kopuyor.
Süleyman Hilmi Tunahan.
Zar adam. ( 10 sene oldu halen atamadim , satamadim )
Kötü çocuk diye bir saçmalık var kardeşimin ergen zamanlarında aldığı bir kitap. Hayır kimsede almak istemiyor. Bedava bile istemediler. Kitap kapağındaki çocuk tam dayaklık ama.
meşhurların son anları - Burhan Bozgeyik.
bir kitaplık oluşturuyorum dediğimde kitapçı bana mutlaka bunun olması lazım sonuçta hepimiz okumaya bu kitapla başladık diyerek cin ali serisini vermişti. bende kitaplığımda hala cin ali serisini saklıyorum.