bugün

komik kemalist tutumlarından sadece birisidir.
önemli olan içindeki bilgi ve buna itibar edilmesi gerekirken bizim örümcek beyinli diye nitelik kazandırdığımız vatandaşlarımız fotoğraf arıyor içinde. ne kadar üzücü bir durum.
gönül isterdi ki içinde müsbet olanı arasınlar, okusunlar, bilgilensinler ama bizimkiler ne yazık ki ama ne yazık ki fotoğraflara bakıp hayallerde yaşamayı tercih ediyor.
ülkesini ve toprağını seven herkesin başına gelebilecek olaydır.
üzülünmesi gerekendir. lakin istiklal marşı ve atatürk ün kitaptan kalkamasi efsanedir açıp bakınız.
hala insan olabilenlerin doğal eylemidir.
Acıdır.içleri iyice boşaltılmış,yozlaştırılmış,hafızaları çürütülmek,ruhları küflendirilmek istenen bir nesil yetiştirmek amacıyla güruhların yazdıkları kitaplardır.
zamanında atatürk'ün verdiği demokrasi yerine, arap yarrağı yemeniz lazımdı sizin.

o rus orduları, o fransız - amerikan orduları keşke ananıza tecavüz etseydi de sizin gibi orosğu çocukları doğmasaydı.

ne yaptı ulan size bu adam? başlıcam entry kurallarına da, sözlük kurallarına da!

ne yaptı oğlum bu atatürk size ya? ya siz ne kadar satılmış bir topluluksunuz ya. yok oğlum size özgürlük mözgürlük. yok olm size eşitlik rahatlık. siktirin gidin arabistan'da vahabi'lerin yarrağını yiyin. siktirin gidin iran'da ahmedinejad'ın sikini okşayın satılık pezevenkler.

battı mı lan size atatürk'ün resmi? battı mı lan heykeli? götünüze girsin hepsi, orospu çocukları.

ulan bu entry yüzünden beni kovan sözlüğün de ta aq.

kovun aq.
atatürk sağolsundur. ama bizim örnek alıpta içkisini yada kötü özelliklerini yapmamızı gerektirmez. Bende sevmem atatürkü ama yine de bizi özgür devam ettirmeyi başarmış. Tabi bunun yüzünden onun resminin kitaplarda yer alması/ almaması tartışılır. bu konu türkiyede ataizm cilerle risalecileri birbirine düşürmek gibi bir amaç taşımasada kötü açılmış.
ilim çin de de olsa gidip alınız noktasından gelinen durum.

çin de kitaplarda atatürk ten saygıyla bahsederken atatürk ün ülkesinde bir avuç vahabi aşığı nefret ediyor diye kitaplardan ve hafızalardan silmeye çalışıyor.
http://imgim.com/a2-5lxcciaafcq5.jpg
Arapların götünü 1.sayfa koymak isteyen sistemin eseridir.
kitapta türevden sonra integrali görmese umursamayacak kişidir. surete takılmış kalmış kişidir. ayrıca heykeller ve heykellere saygı ihtisas alanıdır.
zamanında ezanı arapça dinleyemeyen yobazların üzüldüğü kadar üzülmektir.
-buyrun benim ben üzülüyorum sizler adınada utanıyorum sizin utanmanız gerekirkendir!!!-sizde yüzbile yoktur-böyle kin kusabildiğinize göredir!!!!
efenim hangi kitaplardır acaba diye merak etmekteyim.

zira lise ders kitaplarında hepsi tam da olması gerektiği gibi ve olması gerektiği yerdedir.

ilköğretim kitapları mıdır acaba? eğer öyle ise çok derin üzülürüm ne de olsa ağaç yaşken eğilir. ve tüm kitaplarda olmasına rağmen ortaokul öğretmenlerimizin defterlere de yazdırdığı istiklal marşını ve gençliğe hitabeyi ezbere bilmekten ve Atatürk resmini ve Türkiye haritasını kopyasız çizebilmekten onur duyarım.

iyi ki yaptırmışlar.

tanım: ulu önderi ve gençlerden istediğini görememekten duyulan üzüntü ve genç nesillerin onu unutmasından duyulan endişedir.
memleketi kurtaran adama duyulan saygıdan kaynaklanan bir üzülme eylemidir.
öğrencinin pek de umrunda olmayan ama velilerin yana yana devlet elden gidiyor nidalarıyla gerçekleştirdiği eylemdir.
kimsenin umrunda olmayıp atayı mezarında ters dönduren vefasızlık örneği.