bugün

öğrencilik hayatının efsanelerinden biridir. Çıkarılmış kirli çoraplar önce bir iki gün çıkartıldığı yerde yalnızlığa terkedilerek psikolojisi bozulur. Ardından sanki temizmişçesine güzelce katlanarak temiz çorapların yanına ikna çekmecesine konur. iki gün sonra çorabımız temiz olduğuna ikna olarak çekmecedeki temiz çoraplardan farksız bir şekilde çıkartılır, yeniden giyilir.
yoktur böyle bişey. olsaydı askerde 1 hafta çıkarmadığım çoraplar dolaba yapışmazdı.
kirli çorapların peynirli cips gibi kokması sonucu, sempatiyle bakılarak temizmiş gibi davranılması.
dışarıda olacak şekilde pencereye sıkıştırılmış çoraplarda görülen hadise.
çoraplar eve girer girilmez balkona veyahut hava alacak bir yere bırakıldığında. o kokusu gider. üzerindeki lekelerde görünmediğinden bizim için asıl olan kokudur. eğer giderilirse pekala giyilebilir. tabi öğrenci vs. iseniz.
gayet normal olan durum.
biliyordum lan biliyordum böyle bir gerçek olduğunu!*
tanım : muhtemel olan eylemdir.
şaibeli bir önermedir. ama özellikle askerlikte kesinlikle geçerli değildir.

(bkz: askerlikte karşılaşılan iğrençlikler)
(bkz: nadas)
doğruluk payı yüksektir zira kirli çorabı bir hafta boyunta soğuk bir yere koyarsanız tertemiz olacaktır.
muşamba haline geldiğinden kiri absorbe etmiştir.
Öğğğdür. Kir nasıl kendi kendini temizler ya da kendi kendini temizleyen kirmidir ?
Nerdeyim ben, nasıl, neden ???Şurda anlık kalp krizi geçrdim tutmayın beni...
bazı erkeklerin ne kadar iğrenç olduğunun kanıtı olan , son derece yanlış düşüncedir

çoraplarını böyle temizleyen erkeklerden temiz olmasını beklemek hayalden öte bi şey değildir.
ondan sonra kızıyorsunuz gerçekleri söylediğimde;
(bkz: bakir olmayan erkeklerdeki kronik taşak kokusu)
burnun koku alma mekanizmasının kısa süre içerisinde yorulup koku alamaması kaynaklı bir yanılsamadır.
burun kokuya uzun süre maruz kaldığında yorulup o kokuyu es geçmeye başlasa da görüntüsü değişmeyeceğinden siyahsa şöyle bir gerdirip bırakıldığında kalkan toz görüleceğinden, gerçekleşmesi (eğer siz farketmeden biri alıp, yıkar, kurutur, sonra aynı yerine koymazsa) mümkün olmayan eylem.
biyolojik aşınmaya maruz kalıp temizlenmesi durumudur, öğrenci evlerinde gerçekleşir genelde.
3-5 gün giyilmeyen çorabın kötü kokusu geçtiyse artık kendini temizlemiştir ve giyilecek hale gelmiştir. *
içindeki bakteriler nasıl ölüyor ?

kokudan mı ?

yohhh amınagoyim.