bugün

meşhur sivas köftesinin sivasta ki tek kralıdır kendileri, besler kebap diye dükkanları vardır. türkiye'nin hiçbir yerinde yiyemeyeceğiniz köfteleri yapar.
normal köftelerden 2 kat daha büyük ve leziz köfteleriyle insanı kendinden alan sanatçı kişilik.
yeri şehir merkezinden uzaktadır fakat hiç boş gideni çoktur. vejeteryana bile et yedirebilecek lezzette köfte yapmaktadırlar. lokantanın içindeki fırın sayesinde anında küçük pideniz sıcacık masanızda.
tadı damakta kalan müthiş köftelerin sahibi.
sivasta köfte yenilecekse kirli ahmet'te yenilir. öyle bi tat ve lezzet hiç bir yerde bulunmaz.
Sivas Çevreyolu üzerindeki mekanı dolup taşmaktadır. O mükemmel köftenin lezzeti anlatılmaz, yaşanır. Burada köfte yedikten sonra diğer köftelerin anlamını sorgulamamanız imkansız. Köfteleri öyle güzel ki, düvenin döş eti köfteye öyle bir lezzet veriyor ki! Köftenin yanında ikramları olan mercimek çorbası, su, ayran, ezme, biber, soğan ve ezme salatala ve o sıcacık pide ekmeleriyle birlikte 9 liraya lezzetin farkına varırsınız!
Kirli ahmetin kendisi icin degisik soylentiler donen koftesi lezzetli sivas dukkani.
Sivaslı köfte sanatçısı.
Sivas'ı bilen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim bugün istasyon cadesi üzerindeki kirli ahmet'te sivas köftesi yedim bana göre en ufak bir lezzeti bile yok ya ben yerini bulamadım ya buranın köfteleri fazla abartılmış.
güncel Önemli Başlıklar