bugün

Hoş gelmiş, inşallah apakaydır.

Sözlükte akay bek bol.

Hele birde caş apakaysa bek iyi bolur.
sevdiğimiz yazar.

koşturadursun, tarih seninle olsun.
NE DEMEK APAKAY DEĞiL. BiZE APAKAY DEDiLER.
Akay, apakay, Ne boğanı önemli toğul insan bosun yeter. Cuvursun sözlükte efenim.
Sözlükteki kartiylerge katesin demegen caşlarnı belki apakaydır dep orsenletgen bala. Hos kelgen madem. Cuvursun endi.
Arada “ donuz listemdekiler ne yazmış ? “ diye bakıyorum da fenerbahçe için “ dünyanın en büyük spor kulübü “ demiş. Bir şey diyemiyorum. Gerçekten de…
Almanya da yaşayan türklerden nitelikli ve bilinçli olanlardan bir kardeşimiz.
Abartılı, eleştiri kabul etmeyen fenerbahçe sevgisi ve galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü uzun süre önce donuza eklediğim yazardı. Hala aynı üzücü çıkışları yapıp yapmadığını donuz listemde olduğu için bilmesem de yapmamasını rica ediyorum. Gerek yok böyle şeylere. Mutlu ama uzak olsun.
Ailesiyle beraber Türkiye'yi dolaşıyor. Ne güzel bir durum. Çocuğu çok tatlı maşallah. Bende ileride evlenirsem böyle alacağım çoluk çocuğu hadi Anadolu turuna. iyi aile babası bir yazar.
Donuz listemde olduğu için hala abartılı fenerbahçe sevgisi ve galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışları devam ediyor mu bilmesem de yapmamasını rica ettiğim değerli yazar. Gerek yok böyle şeylere.
Devlet bahçeliye yani devletimizin yetiştirdiği en önemli görevlilerden birine hakaret etmiştir.
Sevmediğim tek yönü abartılı fenerbahçe sevgisi olan yazar.
acizler küfür eder.

t.bir yazar.