bugün

Sevilmediğin âşikarsa doğru olandır.
Aşktan çok canı yanmış insan davranışıdır.
sizi hayatta 2 insan sever. biri aileniz diğeri size aşık olan kişidir. gerisine fazla güvenmeyin.
Yaşadığım durum.

Kimseye güvenmiyorum tanımak istemiyorum çaba da göstermiyorum.

Her şeyi gırgır, şamataya vuruyorum artık.
inandığın an kaybedersin. Bu hep böyledir.ewed
Olağan ve olması gerekendir. Kimse kimseye güvenmemeli zira bunun tecrübesini fena yaşatırlar.
ona inanma, buna inanma, neye inanacağız.
O evlendikten sonra hiç inanasım gelmiyor.
Hep bir boşluk bırakırım. Annem , babam hariç diğer bütün insanların sevgisinde mutlaka küçük de olsa bir yanılma boşluğu bırakırım. Çünkü insanlar menfaatleri ölçüsünde severler sizi.
inanmadığın kişiyle yürümeyeceksin öyleyse.
Birinin sevgisine inanırsanız açık ve net kaybedersiniz ayrıca şöyle bir zamanda gerçekten sevilebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Arkadaşlar uyanın artık herkes çıkar peşinde dıgıdık dıgıdık koşuyor artık yayan da değil atla koşuyorlar hele az bir şey paranız varsa kokusunu aldıkları gibi sana değer veriyorum seni seviyorum demeye başlarlar...
Kız veya erkek farketmez bunu insan olan daha doğrusu insana benzeyen çoğu kişi yapıyor...
inanmak istiyorum ah be sorun bende değil ki hissedemiyorum o güveni.
Bugün bunu daha iyi anlamış oldum. Kimseden hayır yok kimseye. Hem bütün sevgimi hemde bütün güvenimi inancımı yerle bir ettiler artık o da benim için herkes. Ölene dek affetmicem.
Ben yarın şu saatte surda öleceğim dersem, o saatte ölmüş olurum. Sözler haysiyet meselesiyken sevgi gibi bir konuda güvenilmez olmam imkansız, seviyorum dediysem ömürlük gider.
Son 4 senedir yaşadığım hadise herkesin mutlaka bir cikari oluyor.

Allah belâlerini versin diyecem de o kadar beddua nereye gidiyor aq neyse.
kaçınılmaz olan eylemdir. zira insanların hepsi özünde cimridir. ilişkiler de, anne ve baba hariç olmak üzere, karşılıklı çıkarlara dayanır.
Ortalık puşt dolmuş aq.
insanların sevgisine inanmam daha doğrusu inanmakta güçlük çekerin sevilecek biri değilim.