bugün

laaaan! noluyor diye bir hışınla başlığa geldiniz. çok da iyi yaptınız. bimden alışveriş yapan ve yaptığı bu alışverişte ruffles alacak kadar parası olmayan. yani arasındaki 15 kuruşluk farkı ödeyip, hemen yan koliden ruffles almak yerine gidip 15 kuruş ucuz olsun bizim olsun diye patito alan saygıdeğer vatandaşlarım, şu an da siz müslüman değilsiniz. aslında bakarsanız ne bok olduğunuz da belli değil ortada bugda kaldınız amk. * noluyoooo yaa ! neden ? gibi aklınızda ki şaşırma tepkilerini ve sorularınızı duyar gibi oluyorum. şöyle izah edeyim. aldığınız patitonun hiç arkasındaki besin maddeleri bölümünü okudunuz mu ? okumadınız dimi, şimdi boku yediniz işte. patito marka sade patates cipsinde domuz yağı kullanılıyor. yiyen arkadaşları canı gönülden tebrik ederim.
görsel
çok sık yerim. şu anda kiliseden yazıyorum.
türklerin kuran ve hadis kitaplarını okumaması gerektiğini akla getirir. ana matığını anlamak yerine ne kadar pek de önemli olmayan ayrıntı varsa takılıyor milletimiz.
not: birini kafir ilan etmek de dinden çıkma sebebidir.
dün yedim. şu anda siagogdan yazıyorum.
bir zor durum.
az önce yedim. şu anda herhangi bir yerden yaziyorum. ateist oldum.
görsel
yazar yetkili bi abiye benziyor dedirten çıkarım.
az önce yedim camiden yazıyorum. bir hata işledim af diliyorum. hariciler gibi düşünmeyin lütfen. büyük günah işleyen dinden çıkmaz sadece günahkardır
işte bunlar hep tekfirci akımlar.
Aynı zamanda Patito adlı markanın varlığından haberdar olmaktır.

(bkz: patito)
(bkz: o ne lan)
(bkz: fakir piç)
(bkz: beri bak beri)
patitonun içinde domuz yağı olduğunu söyleyen yazar beyanıdır. ben direk domuz sucuğu götürüyorum risk 0.
imanın şartı 7= patito yememek.
bir petito yemek degildir.
geçtiğimiz salı yedikten sonra bir anda kendimi amenoo amenooo diye balkonda zıplarken bulmuştum ben de.
sanırım bu bilgi doğru.
ben hep 1.70'lik yediğimden beni ilgilendirmeyen olay.
görsel