bugün

Poposu ile meşhur ermeni show yıldızı hatun kişinin 24 milyon sterline satıldığı söylenen ve yakın zamanda internete düşmesi beklenen videosudur.
biraz gündemden düşünce hemen ortaya çıkan videolardır.
başlığı görünce bir an inci sözlüktemiyim acaba diye düşündüm açıkçası. yolla panpa diyesim var.
çoğu erkeğin dört gözle beklediği videodur.
gruptan kaç puan alarak çıktığı merakla beklenendir.
24 milyon sterline satılan???? 24 milyon sterline kim kardashianın değil videosunu grubu komple alırsın.
kim in fiziksel özellikleri dolayısıyla gruptaki erkek sayısının en az 20 olması gerektiğini düşündüğüm videodur.
Eski kocası Kris Humpfries'in 2 metre 6 santim olduğunu düşünürsek, Kim bu mücadeleden yara almadan kurtulabilir.
sözlük ahalasinde hareketlenmeye sebep olan videodur. mübarek borsa gibi burası. *
(bkz: ülker link)
kim kardashian'ın çoklu oynarbaşlı videosu.
Bu kadın da izleniyor ya arkadaş. Kaçak balkon gibi göt var sıçık bi surat var ama maaşallah millet koşa koşa izliyor. değil 24 milyon sterlin, 24 cent bile vermem. ha shakira'nın amber heard'ın çıkarsa bilgisayarı parçalarım orası ayrı.
edit: hadi eksileyin amerikan köpekleriiii!
edit2: oğlum kadın hamileymiş ya. bırak istemiyorum tövbe estağfurullah.
(bkz: tostumu yedim bekliyorum)
kim kardashian' ın gruptan lider çıkmasını beklediğimiz videodur. içerde dışarda tüm rakiplerine dö...neyse.
liseli serap ın videosu kadar ilgi çekici değildir.
(bkz: entryler arasında hızlıca dolaşıp http aramak)
20 yaşlarında gençken çekildigi söylenen videodur.
(bkz: yolla panpa)
galatasaray'ın şampiyonlar ligi grubunda başına gelenleri yaşamış olması muhtemel olan show yıldızının videosudur.