bugün

christian bale'in diyetini yapın.
görsel
Bi kere önce mete molizmeyi çalıştıracaksınız.
Bağırsak Parazitinin olmasi 85 kilodan 61 e dusmustum, a ayip bir șeydi, günde 5 ögun Yemek yiyordum ama zayifliyordum. Kötü tarafi özellikle sabahlari hissettiginiz bulantiydi.
ne yediğini bilmek kısaca. kalori hesabı yapmak çok önemli. birde ayda 10 kilo vermeye çalışırsanız olmaz. bu işin ideali ayda 3 kilodur. bu şekilde anca sağlıklı kilo verebilirsiniz. 140 kilodan 75 kiloya inen arkadaşım var ve ha diyince olmadı bu. 2 yıllık koskoca ama sağlıklı bir süreç. hiçbir sağlık sorunu olmadı ve kalmadı.
Depresyona girip yemeden içmeden kesilmek.
dengeli beslenip spor yapmak.Mümkünse bol bol da terlemek.
Şimdiye kadar çok yedin bundan sonra artık başkası yedin düşüncesi ve yemek yemekten daha güzel zevkler var düşüncesi kilo verdirir.
Türk övün çalı güven.

Sağlıklı yaşamın sırrı.
Eger olaya teknik yaklasmak istiyorsan, gunluk aldigin kalari ve yaktigin kalori hesabi bu isin ozudur.
Bu hesabi yapmadan kilo vermek gozu kapali yolda yurumek gibi birsey.
Stres. Elbette bir yöntem değil ama ne zaman birileri canımı sıksa kilo veriyorum.
Sadece 6 ay şekeri ve ekmeği hamur işini keserseniz iyi bi değişim olacaktır.
içerisinde ara öğün olmayan beslenme yöntemlerini içerir. Hiçbir sağlıklı beslenme ara öğün içermemelidir. Ara öğün, diyetisyenlerin para aldığı müşterileri memnun etmek için uydurduğu bir şeydir.
en etkilisi yürümektedir. denedim, kesinlikle çalışıyor.

biraz uzun bir hikaye anlatayım.

üniversitenin ilk yıllarında evimi merkeze baya uzak bir yerde tutmuştum. doğru düzgün bir ev bulamadığımdan açıkçası ilk bulduğum güzel eve atlamıştım. evin tek kötü yanı her yere uzak oluşuydu. tabii hem okula yürüyorum hem markete hem berbere yani neresi varsa yürü babam yürü.

bir süre sonra giydiklerim üzerimden düşmeye başladı. bu arada boğazımı da hiç kesmiyorum. üç öğün yemeklerine ek olarak cips, börek, kola ne varsa götürüyordum mideye. o kadar mutluydum ki anlatamam. bir kere enerjiktim, bomba zımba gibiydim. giysilerimi yeniliyordum. üzerimde berbat duran her şey sanki benim için tasarlanmış gibi muazzam görünüyordu. yunan heykelleri gibi olmuştum.

arkadaşlarım sen çok zayıfladın deseler de pek takmıyordum.

gel zaman git zaman dersten derse sesini ancak duyabildiğimiz iktisat hocası bile sen ne kadar zayıfladın, kendine biraz dikkat et demez mi. o an dank etti. acaba dedim hasta mıyım, ölüyor muyum lan. psikolojim altüst oldu. halbuki ne kadar mutlu ve enerjiktim. kendimi çok iyi hissediyordum. hemen bizimkileri aradım, dedim böyle böyle. izmir'e biletim alındı, gittim check-up bilmem ne yaptırdım derken hiç bir şey çıkmadı, gayet sağlıklıydım.

yani yürümek kilo verdiriyor. kilo vermek isteyen yürüsün. markete 100 adım yürüyorsanız 200 adım ötedekine gidin. bol bol yavaş yavaş yürüyün. kendinizi ne diyetlerle sıkın ne de başka kimyasallar alın. yürüyün.
Aç kalmaktır yemek yememektir zayıflamanın tek yolu. Günümüzde hemen herşey de katkı maddesi olduğu düşünülünce tek çıkar yoldur. He açlığın yanında bol sıvı da tüketilebilir.
#41959515 ara,övün, çalış, güven demek istiyor yazar herhalde.
Ara övün değildir o ara öğündür. Övün olsa duramazdı.
Kız arkadaşım yeşil cay limon soda karışımıyla haftada üç kilo verdi. Ne kadar sağlıklı tartışılır.
Ekmek, makarna ve pilavdan uzak durup, bol bol yeşillik (salata) tüketerek, biraz da yürüyüşle 13 kilo civarı verdim gecen sene ve geri de almadım.
(bkz: Ketojen diyet)
Porsiyon küçültmek ve akşam yemeğinde ekmek yememek.
Şeker + maya yoksay , engelle onları gitsin kilolar.
pilav, ekmek ve makarnayı keserek akşam öğünlerini de ya çok az yiyerek ya da hiç yemeyerek geçirirseniz kilo vermemeniz için bir neden yok. az yiyin ama o az diye tabir edilen kısmı vücuda maksimum faydalı besin olarak alın, zayıflarken halsiz düşmenizi de bu şekilde engellersiniz.
ben de kilo vermesini bilirim ama kaybetmeyi sevmiyorum. benim olan bende kalır.
Çok basit az yiyin kararında yiyin tutun boğazı yani.. birde hergün min. yarım saat tempolu yürüyüş oldu bitti.
formül çok basit, ya hareket ettiğinden az yiyeceksin, ya yediğinden fazla hareket edeceksin. amerikayı tekrar keşfetmeye gerek yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar