bugün

iktidarsiz jigolo bir ay takılın 10 kilo aldırmazsam paranızı iade ederim.
bim'de satılan yağlı gevrek denen şey. git gel ye.
(bkz: snickers ı pekmeze banıp yemek)
msn ime dadanmış reklam mesajlarından biridir.
(bkz: msn e gelen reklam mailleri)
yatmadan önce sıkı bir yemek yemek iyi bir kilo aldırıcıdır.
(bkz: protein tozu)
patates, makarna, pilav, et.
bir sevgili edinin, ayrılın, üzüntüden kendinizi yemeğe verin.
bira için bol bol.
hareketsizlik.
tembellik.
kıçın kalıbının sandalyeye çıkması.
yağlı yağlı cipsler.

yeme onlar eşşoleşşek otur şu sofraya da ekmek ye. -baba
Öncelikle hareketsiz kalmak gerekir, götünüz oturduğunuz yerden kalkmamalı. Besin tüketiminde ise, bol yağ bulunan şeyler yemelisiniz, hamburger, kızartma, et çeşitleri (yağlı olması kaydıyla), şeker tüketimin üst limite çıkarın, gece geç saatlerde yemek yiyin daha sonra yatın. Bu kafa ile bol bol kilo alırsınız.
kullanılmasını saçma bulduğum ilaç. zayıflamak için yapılanların tam tersi yapılırsa rahatça alınır zaten.
kilo aldırı alıp satan adama denir.
istek olmadıkça bir halta yaramayandır. isteksizce kullanılır hiç etki etmez ama kullanmayı bırakırsın, canın yemek ister bir ayda üç- beş kilo birden almaya başlarsın.
ye.iç.yat.

ilaca gerek yok. %100 çalışıyor.
Yaramıyorsa ekmek arası makarna yesenizde nafiledir.
Tarihte hakkında mükemmel sözlerle desteklere gark olmuş aldıraçtır. Hatta bir düşünür derki bana bir kilo aldıraç verin dünyayı yerinde durdurayım. Kimisi bir kilo aldıraç mı daha ağırdır bir kilo verdireç mi bile demiştir. Hatta üstün felsefe ustaları bu uğurda şarkılar düzenlemiş harika üstadlar tarafından seslendirilmiştir. Hangimiz Gülben den ferdi den durdurun dünyayı dinlemedik ki.. evet dediğinizi ve başınızı salladığınızı, zaman zaman duygulandığınızı anlıyorum. Kilo mu alamıyorsunuz. iki dirhem bir çekirdek misiniz? Giydiğiniz etekler belinize oturmuyor mu? Skinnyim böyle hayatı deyip kahır mı ediyorsunuz? Cinali gibi ortalıkta mı dolaşıyorsunuz?
Kilo aldırıcı baldan da baldızdan da tatlıdır. Bir değil iki üç dört değil 4,5 hiç değil tam beş kavonoz kilo aldırıcı. Çözüm belli. Şimdi ararsanız şu gördüğünüz mesir mac..
herkeste işe yaramayacak şeydir. kilo alamamanızın bir çok sebebi olabilir. bu yüzden önce bir doktora, eğer yönlendirirse psikiyatriste, en son da diyetisyene gitmeniz gerekir.
araba alın. kesinlikle kilo alırsınız.
ekmek arası ekmek yap.ve ye yemek önemli.
(bkz: gainer)
ekmek, makarna. tüketmeyin gençler, kilo aldırdığı gibi birde bağımlılık yapıyor.
Çikolata. Ama mide asidini sikertip reflü olmanıza da neden olur. Hayvan gibi çikolata yiyerek 75 kilodan 85 kiloya çıkmıştım ki hedefim de buydu. Reflü oldum sike sike verdim o kiloları. 78 kiloyum şimdi. Kilo alcam diye kendinizi sikertmeyin.