bugün

Mutsuzluktur efenim. Kilo alamazsın çünkü yiyemezsin. Yemekler tat vermez. Ölmeyeyim yiyim bari diye atarsın azcık bir şeyler ağzına.
Birçok sebebi vardır bu durumun ama düşünülen düşünce aynıdır o da şudur: insanlar kilo vermek için uğraşıp, çabalıyorlar ben neden almak için uğraşayım ki?
aşk şarabı. *
yememekdir kesin.

Not: ben çok yiyince kilo alıyorum.
genelde çirkin insanlarda bulunan problemdir. insanın içinin çirkinliği yüzüne vuruyor. bunlar sürekli fesatlık ve kötülük düşündüğünden içleri içlerini yiyor ve kilo alamıyorlar.zayıf ve güzel insanlar yemek yese kilo alırlar ikisini karıştırmamak lazım.
Hızlı metabolizmadır.
düzensiz beslenmekdir.

22 yaşıma kadar 64 ü geçemeyen ben bir gün netten bir diyet uyguladım ve 67 buçuk kiloyum.
sigara içmek.

kara patos gibi yememek.
fiziksel nedenlerin dışında psikolojik nedenlerde çokça sebep olabilir, herşeyi kafaya takmak, mutsuz olmak iştah durumumuzu etkiler.

çözümü çok basit; kafaya bir şey takmamak, düzenli yemek ve spor yapmak.****
şişman insanları çıldırtan sebeplerdir.
yavas yiyor olabilir.
uyuşturucu kullanımı tecrübeye sabittir..
(bkz: ben değil bir yakınım)
yediğinde seni yiyordur. Ben değil büyüklerimiz diyorlar.
(bkz: stres)
Sıkılınca çikolataya ,tatlıya saldırmamaktır.
metabolizmanın hızlı olması veya vücuttaki kas oranının yüksek olması.
metabolik falan değildir, yemezsen yemeği alamazsın kiloyu.
iş yemek yemekte, yemek seçmemekte.
bana göre en aykırı biyolojik sapma, nasıl oluyor da normalden fazla yiyerek kilo alınmıyor, yakında kurt rivayetlerine inanacağım.
en fenası strestir. bir zamanlar fazla kilolarınızdan yakınırken bir bakmışsınız kilo vermeyi bıraktıktan sonra bile kilo veriyorsunuz. dertsiz başa dert almak.
ne yediğine dikkat etmek, spor yapmak, uyku düzenidir. ayrıca boy kilo oranı sağlık içinde korunmalıdır.
Kilo alamama diye bir şey yoktur . Yanlış beslenme vardır .

Bir kaç sebepleri : +Tiroid bezi aktivitesi .
+Bağırsak kurtları .
sigara ve metabolizmanın hızlı çalışması. bağırsak kurtları için de bol bol badem çekirdeği tüketin.
sinir eden sebeplerdir. alamıyorum abi günde 5 ogün bile yesem a la mı yo rum. sinirim bozuldu ulan sinirim.
genellikle metabolizmanın hızlı çalışmasıdır. tabi o da bir yaşa kadar sürer. bu yaş da en fazla 25 civarıdır. sonra gelsin kilolar.*
fesatlıktır.

not: şişmanım.