bugün

ayet gibi konuşacak olursak; hiç şüphesiz sözlük moderatörleridir. reklamları yapıldıkça, reklam aldıkça, iyice şımarıp kont, dük, düşes moduna girerler. usta yazarları bile; -villarında, ellerinde şarap kadehleri ve ipek bornozları yanlarındaysa gammaz kawasaki motors manken hatun gammazlar- bir anda 5. nesil çaylak moduna sokabilme yetileri vardır.
uludağ sözlük yazarlarının bir anda güneşe akın varmış gibi; akın akın ekşi sözlüğe uçarak kaçmalarının tek sorumlusu müsebbibi işte bu kifayetsiz muhterislerdir.
mutlu olsunlar. gammaz hatunlarıyla uludağ sözlük içten içten yıkılırken, onlar bizans modunda melekler dişimiydi erkekmiydi diye tartışsınlar ki hiç şüphesiz sözlüğün çakma tanrıları moderatörlerse iblisleride gammazlarıdır. mutlu olun. bir yerlerinize kına yakın elveda. yazılarımın tüm yayın hakkı bana aittir önemle belirtirim. çaylakmış! peh asıl çaylak sizlersiniz, imla kurallarından bi haber dilbilgisi sıfırın altında binbeşyüz, espri yeteneği ise ancak bir kabz ı malınki kadar olan sizler evet yanlış duymadınız sizlersiniz! sizi gidi hayat çaylakları! atın beni sözlükten, mutlu olun! zavallı kifayetsiz muhterisler belki okan bayülgen bir gün programında sizden bahsederde kıçınız tavana vurur, narsisist çakma elit egosantrik ben merkezci insancıklar... (bkz: allah konuşturuyor)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar