bugün

edebi bi şeyler deniyor sanırsam. hayırlısı.
baya ateşli bir arkadaşımız.

zira rumuzu sadece ateşleme ile alakalı da

saygılar sunuyorum azizim...
sesli entrysini dinledim, sesi ve konuşma tarzı hoşuma gitti. selam güzelim tanışalım mı?
Arastirmaci paylasimlariyla Deger katan yazar.
Iyi yazmalar.
allahın delisi nolcak!

tesadüfen bir entrysine rastgeldim bugün. kim ki bu diye merak ettim, nickine tıkladım, mause kırılsaydı da tıklamasaydım (şaka, pc mause yok bende, mobilim)
kitap okur gibi okumaya başlamışım, çok geç farkettim. hiç gitmediğim tarlabaşında cemille cigara içerken gördüm sonra kendimi. hemen çıktım sayfadan. sözlük kızlarıyla alakalı bir iki başlığa girdim, tat vermedi. düşün bak, içinde meme geçen cümleler bile kesmedi lan! penceresinden dünyayı seyreden haticeyi merak ettim sonra, yine girdim sayfasına. şarj bitiyo ötüşü duyunca telefondan, titredim kendime geldim. baktım okumadan duramayacam, ekledim donuza. yani seviyemiz belli, ne işi var bu adamın burda?
yürü git lan burdan, taş atarım gitmezsen!

bu arada aynı kadına aşığız(mışız) aha bu;
görsel
görsel
görsel
yazara benden hatıra. evet işşizim oturdum bunu yaptım.
Güzel hikayeler yazmasına rağmen neden silik yediğini anlamadığım yazar.
entrylerini silerek en doğru davranışı gösterdi kendisi. zira bu sözlük onları hak etmiyordu.
https://tutuntabakasi.wordpress.com

Eski entrylerine ve yeni yazılarına buradan ulaşabilirsiniz.
Kör ölür badem gözlü olur.
Çocuk yırtındı burda, nolur okuyun amına koduklarım, bana biraz şevk verin dedi. Lan bu sözlüğe steven weinberg'ü getirin 10 gün sonra troll olur, cinsel kız kanka'lı başlıklar açar.
Kısırlı, su börekli, çift demlikli demleme çaylı, ayten hanımlı, cünyır berk'li çeyrek altın günlerine döndü buralar.
Ergenliğe giren dudağını büzüştürüp post sıçıyor. Neyse birazdan geçer, iki tek bir şeyler içip sözlük kezlerinin fotolarına bakayım. Lan laf lafı açmışken, fotolara sanatsal bir şeyler katın bari, belki birileri iki ilham alır dünya karmasına pozitif enerji katarlar.
Kendisinin tavsiye ettigi şibumi kitabini okuyup tesekkur etmek vesilesiyle sozluge girdigimde silik oldugunu gorunce uzuldugum yazar.
beğendiğim biriydi..
buradan selam olsun kendisine..
Bi ara takip ederdim

Şimdi yok kendisi , ama bloğunu takipteyim

Şuan nerden aklıma geldi anlamdım sjsjsjjds
güncel Önemli Başlıklar