bugün

bir zamanlar ben idim. sigarayı kibritle yakardım.
bu yeni yazarımız da sigarasını kibritle, hemi de denizci tekniğiyle yakıyorsa çok çok hoşgelmiş.
sürekli kullandığı çakmakları kaybettiği için kibrit kullanarak maliyeti düşürmek isteyen adam.

(bkz: ben değil bi arkadaşım)
Sigara da bıraktığı tatdan ötürü kimileri sevmese de, bende kibrit muptelalarindanim. 10. Nesil yazar, hoş gelmiş efendim.

Ooo kibrit, alırım bi dal.
(#25353151)

Adam falan değildir.

insan olduğundan şüpheliyim.
sigarasını yakmak için rüzgarlı havada akla karayı zor ayıracak kişidir.

yazara da saygılar...
http://m.uludagsozluk.com/e/30956582/ bunlara da adam demeye başlamışlar. Gidin bi sözlüğe bakın adam nedir, kime denir, mesele cinsiyet midir... Bu ne amk.
galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü donuza eklemeye karar verdiğim değerli yazar. inşallah bir gün futbolu sadece iki rengin penceresinden seyretmeye son verir. o zamana dek futbolun güzelliklerini hep kaçıracak.
Kafası iyidir. Yoksa neden kullansın. Evet.
17 mayıs 2000, 25 ağustos 2000 ve 2011 - 2012 sezonunda aldığı ayarları hala sindirememiş, galatasaray' a sözlük ismini kullanarak hakaret ettiği halde hala moderasyondan yaptırım görmemesi büyük bir hata olan bilinçsiz ve şuursuz bir fanatik olan yazar. Gerekli cezayı alana dek bu işin takipçisi olacağım. Yok öyle Galatasaray' a küfredip bir şey yokmuş gibi davranmak... Olmayacak da... Galatasaray sahipsiz değildir ve olmayacaktır, aklından sakın çıkarmasın.
kendisini galatasaray" a ettiği hakaretlerden ötürü moderasyona şikayet ettim. eğer adil bir moderasyon varsa - ki inandığım budur - kendisine hak ettiği cezayı verecektir.
iyi niyet taşımayan, holigan yazar.
görsel
(bkz: tinerci lütfen) yone çekmiş tineri buralarda bitmiş tuttuğu takımdan 2 yıldız daha fazla olan takıma dil uzatıyor.
Kendisine tuvaletin yolunu gösteriyorum. Bir iki saat kal miden dengen bozulur. Hazımsızlık yaman hastalık.
kendisi ve kendisinin kafasındaki her galatasaray düşmanını ciddi biçimde takip ve gerektiği zaman şikayet edeceğim yazar. galatasaraylı arkadaşlarıma rica ediyorum, benim donuzuma ekli olsa da galatasaray" a saldıran kötü niyetli kişilikleri bana bildirin, bu konuda hiç üşenmeden moderasyona şikayette bulunacağım. böyle insanlar da galatasaray" ın sahipsiz, meydanın da boş olmadığını görecek.
ayrıca istediği kadar nazire yaparcasına açık oy versin, kendisini herhangi bir biçimde iplemiyor ve muhatap almıyorum. önce rakip takımlara ve farklı düşüncelere saygı duymayı bilecek, o kadar.
görsel
Galatasaray'ın koyduğu yazardır.
görsel
Kendisine hediyem olsun.
Takintili bir adamdir.
görsel
(bkz: walter white)
Çakmak kullanmayı sevmeyen adamdır.

Benimdir, havanın durumuna göre bazen sigara yakması zor oluyor ama yine de zevkli.