bugün

Türkiye'de gidip de insanlarını en çok seveceğiniz memleketlerden biridir. Keşan, Türkiye'de en çok alkol tüketimi gerçekleştirilen ilçesi unvanına sahip Edirne'nin ilçesi. Ayçiçeklerinin sarılarına bürünmüş, koru dağında dallıklar düzenlenen, Şoparlarıyla ünlü, "h" harfinin lügat dan silindiği. günlük selamlaşmanın %90'nının "-Nabüün bea. -iyi beee sen nabüün." olarak geçtiği. Türkiye'nin en eğlenceli ilçelerinden biridir.
insanları oldukça saf ve cana yakın olan, güzel memleket.
askerliğimin çıktığını öğrenmiş bulunduğum şehir. ilk kez göreceğim. hadi hayırlısı.
malkara keşan hoppala paşam söz öbeğinde anılan ilçemiz.
Edirne ilinin ilçesidir. hoş ve güzel bir yerdir.
keşan açık görüşlü insanlar yeridir. isteyen istediğini giyer, istediğini içer, istediği yere gider. farklı türden insanlar çok samimi de olabilir. keşanın tek sorunu şoparlardır, güzel görünen ayakkabılarımızı kapının dışından içeri alma nedenimizdirler.

kütahyada okuduğumda dağılan grubumdan sonra keşanda baterist, basist, solo bulmaya çalıştım ama şu ana kadar bulamadım genelde metallica hem vocaldeyim hem ritim gitardayım. burdan çıkarıyoruz ki keşanda metal müziğe ilgisi olan insan sayısı az. ama az olan değerlidir.
O hırsızlıkla suçlanan şoparların yaşadığı teneke mahallesinde en az 15 şehit hanesine elimle jandarma kuruluş günü davetiyesi bıraktım.

O yüzden şoparlar çoğu kişiden daha değerlidir. Vocal yapan ve ritm gitar çalan meriçlerden çok daha değerlidir.
SAROS KÖRFEZiNE SAHiP GÜZEL BiR iLÇE.
amasya'daki acemi birlik sonrası askerlik için gideceğim yerdir. burada askerlik yapan veya keşan'ı avucumun içi gibi bilirim diyenlerle mesaj kutusunda görüşmeyi dilerim.
Bu mevsimde Askere gidenlerin yanlarinda iç donu olmalı mazallah çocuğunuz olmaz. Termal içlik alin.
iş nedeniyle bulunmak zorunda kaldığım, dünyanın en pis havası kategorisinde top 10 da rahatlıkla yer bulabilecek, hiç çalışmayan trafik ışıkları nedeniyle şehir merkezi keşmekeş halinde olan, An itibarı ile sulu kar yağan, sıkıcı bir ilçe.
Trakyanın belki de en kötü ilçesidir. Böyle sapsarı kuru berbat bir ilçe.
Türkiye'nin en kirli yeri seçilmiş.
Yunanlıların haftalık pazar alışverişlerini yaptıkları,edirneye bağlı küçük sevimli ilçe.
doğduğum yer doğduğumda bende orada ki herkes gibi sapsarıydım daha sonra ankaraya geldim buranın yobaz kara kuru insanına baka baka bende karardım ama hala tenim süt gibidir. saçımda kahverengiye döndü sakalım hala az sarıdır neyse keşanı çok severim.
Türkiye'nin en kirli havasına sahip yer.
Derdi sevilesi ilçe.

15 Temmuz, Hollanda, hatta hollande mevzuları ortada dolaşıyor adam çıkmış keşan belediyesi çalışmıyor mu diye isyan ediyor.
Kampingde kamp yapmak mı?

Ha ha ha, yıllardır kamp yaparım t.dağ da uçmak derede paraşüt alanında yapmıştım en son o bölgede.

Ama kamping çocuk işi.

Tavsiyem falan yok o yüzden, kamp özgürlüktür sabit alanda yapılan kampçılık bana misafirliğe gitmişsin gibi gelir ve bu çok saçma.
iş nedeniyle geldiğim ve 3. ayımı doldurduğum yer. Bakalım neler olacak?
edirne'ye bağlı bir ilçe.

Yüzölçümü: 1.098 km²
Rakım: 150 m
Nüfus - Toplam
ilçe Merkezi
Belde,Köy: 81.747
62.782
18.965
il Merkezine Mesafe: 116 km
askerlik görevi dolayısıyla ömrümün 5 ayını geçirdiğim, görgülü ve kibar insanlarla dolu fakat bilinirliğine rağmen az gelişmiş trakya ilçesi.

doğası güzeldir fakat kış aylarında göt dondurur.
(bkz: bocuk gecesi)
"malkara keşan, hoppala paşam" diyen kaldı mı acaba diye merak edilir.
kutsal topraklar.istanbul yolu üzeri çamlıbel restoranta uğrayıp satır et yemenizi şiddetle tavsiye ederim.
veraset vergi dairesine gittim, içerideki memurlar evrağı hazırlanan meftalardan daha ölü.