bugün

herduman konserinde kaan tangöze'nin seyircilere sarfettiği soru babında olan bi' laf.bu adamı daha da çok sevmemize neden olur, o sevgi artar bu lafın ardından seyirciler "oğğğğğ" gibi sesler çıkarır. kaan tangöze ardından "oynayalım bakalım" der bir duman konseri de tam gaz devam eder.

(bkz: en güzel günüm gecem)
dershane hocası repliklerindendir.

"heee yooo lay lay lay ben sizinle arkadaş gibiyim herşeyinizi anlatabilirsiniz bana" triplerindeki entellektüel bakış açılı hocalarımızın ağzından düşmez bu laf.
(bkz: bomba gibi)
(bkz: eğleniyor muyuz)
(bkz: gencler eglence ister misiniz)
Geldin bozdun.
Yav yat ya...
Çoh iyi ya. Krallar gibi yaşıyoruz gene. Uvv nasıl bi güzel.
Hangi keyif?
(bkz: hayırlı forumlar)
Gayet iyiyim. Serum sonrası ilaçlarımda gelince 1 haftaya çok daha iyi olacağım.
Bir hal ve durum sorusu. iyi şükür allaha hamdolsun.
Pek iyi değil ama idare edebiliyorum.
Çeviri yapmam gerek onu mu yapsam yoksa işten çıktım uyusam mi bilemiyorum kafam karışık.
(bkz: hiç normal)
heç ey değil. aslında iyide şu cahil medeniyetten nasibini almamışlar olmasa. bir zaman makinası olsada 90 lara ışınlansak.
idare eder .
kötü sayılır. az önce 3 tabak pilav yedim hafif midem yanıyor.
Yav ne keyifi saat olmuş 3.Şimdi keyifli olayım desem yarım saate uyurum zaten.Gerek yok şimdi boş yere
Herkesin aklından aynı cevabın geçmesi içimi çok rahatlattı.* Yaşasın yalnız olmamak.
keyifler gıcır iyi süper peşin mal satmış esnaf gibi sırtarıyorum. ha kötü şeyler yok mu var ama iyi yanlarına bakıyorum.
Şu başlığı ve entryileri ben yazsam hemencicik çaylak olurum. Ama nedense bazıları torpilli. Sözlüğü sohbet hattına çevirenler pas geçiliyor.

Yazık. Pehhh.
bu geceleri uyku ile savaşmanın vermiş olduğu keyif sıfır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar