bugün

nickimizin altına ilk entrymizi kendimiz girelim bari hepinize selam olsun arkadaşlar.
edit: bu tong denen altta ki yazar türklere hakaret eden kişiye küfrettiğim için bana bunları yazmıştır. peki asıl sorulması gereken soruyu soralım.neden bana bunu yazıyorda türklere hakaret eden kişiye hiçbir şey yazmıyor? nedeni açık kendisi sözde türkçüdür. kendisine verdiğim ayarda bu entryde (#44413062) gözükmektedir.
edit:bu tong59 denen einstein(!) galiba beni keyfinizinkahyasi nickli kişiyle karıştırmış ve bunları yazmış çünkü ben o kadar uzun süredir bu sözlükte değilim.
Atanamamış Türkçü dönmüş yine. Bunu ne solcular arasına alıyor ne milliyetçiler. Senelerce bi orada bi burada sekip durdu. Kemalist midir, komünist midir, Türkçü müdür nedir anlayamazsın.

Özelden ağzına geleni sektirip reelde fıss tipler. Türkçü adamın bir ağırlığı olur. Teşkilat görmemiş adamı anında anlıyorsun muhabbetinden. Üflesen uçacak, öyle hafif.

Yazsın, klavyesinin ardından sektirsin, tek yapabildiği bu, hor görmeyin.
görsel

xema min nîn e hêwalov.

Çohta fîfîyê.
4 nik altıyla kimsenin kaale almadığı öylesine bi yazar olmasına rağmen ulunun celebriti yazarlarına atar gider yapmak yerine saygı duymasını öğrenmesi gereken yazar.

görsel
kemalistler ananıza bacınıza tecavüz etmediği için deyip cümlenin sonunu atatürke bağlayan sikko sanal alemde atar gider yapıp frank lucasa ayar verdim başlığı açacak kadar düşen ezik vasatın altı bile olamayacak kalitesiz zımbırtıdır. sana küfür etmeye bile değmez yakışıklı allaha havale ettim seni..

kenarda dursun.. görsel
bi yazar ama en geri sıradan olanı.
soru sorulduğunda sorulan soruya cevap veremeyen birisinin kötü laflarına maruz kalan yazar. ayrıca eğer bir kişiye haddini bildiriyorsa yaptığı şeyleri iplenmek için değil, sevmediği kişilere hobi olarak sataşmayı sevdiği için yapan yazardır kendileri.
not: sen konuyu dağıtmak yerine bu soruyu cevapla önce frank lucas nickli yazar. (#45240464)
keyfinizinkahyasi nick'li yazarla tanışması gerektiğini düşündüğüm yazar.
yazık etmiştiler hesabıma. zalım moderasyon kıymıştı hesabıma.