bugün

özlenilen kişiye söylenebilecek laf. sevdiklerinden uzak yaşayanların ağzından eksik olmayan.
devamında aglıyarak seni cok seviyorum kelimesiyle butunleşip duygu dolu anlar yasatan mahrumiyet cumlesi.
eğer gerçekten içten söylenmiyorsa bir boka yaramayan bir laf.

(bkz: ben geçenlerde bunu gördüm)
eger gercekten icten söyleniyorsa mahveden söz.
o kadar yalnızım ki. dört duvar arasına sıkışıp kaldığımı zannediyorum bu boş alanda. gerçekten boş çünkü senden başka hiçbir şey benim için yer kaplamıyor. sen de o kadar uzaktasın ki göremiyorum. keşke yanımda olsan, keşke yıksam artık bu duvarları. keşke rüyalarımda hayal meyal gördüğüm yüzünü karşımda görsem, dokunsam, hissetsem. keşke yanımda olsan, veya keşke sana ulaşabilsem, sen giderken beni de alsan. .
(bkz: wish you were here)
insanın canını yakan "bir çift" söz..hele de asla olunamayacaksa....
(bkz: 3 mart 2007 sözlugun duygusallasması)
ihtiyacım Var Sana

bugün biraz gerginim yine,
sesim değişik gelebilir biraz,
ama sen anlarsın,bana katlanırsın...
tuhaf laflar edebilirim,
seni belki üzebilirim,
ama sen susarsın,çünkü beni tanırsın...
öyle çabuk kızma derdin hep,
bu kadar da kolay alınma,
o zaman beni sar,
hadi sarıl bana,
değişmez huylar bilirsin,
bir kere de sen dene alışmayı!
ben göğsüne yatarken
böyle derin nefes alma
bu ara ihtiyaım var sana
ellerimi sakın bırakma
bana huzur veren tek yer senin yanın unutma
gün varıncaya kadar sabaha
sakın hiçbir yere kalkma
fazla bişey istemem
sadece dur burda...

parçasını hatırlatan cümle.
bir temenni.
Kavuşulması imkansız sevgiliye edilmiş cümledir. Keşke yanımda olsan, başımı dayasam göğsüne ve dünyada sadece ikimiz kalmışcasına sımsıkı sarılsak birbirimize. Tüm bu kızgınlılarım, küskünlüklerim, canımın acıması hiç benim olamayacağını bilmemdendir.Keşkelerle geçecek bir ömür istemeyişimdendir, sonunu göremediğim bir yolda koşmak istemeyişimdendir. Keşke benim olma ihtimalin olsaydı....
(bkz: sevgiliye söylenen yalanlar)
keske yanımda olsan köpek!beni aldatmana rağmen hala geri dönmeni bekleyebiliyorum.sorun bende mi bende.her an aklımdasın.gece uyuduğumda rüyamdasın.elimde telefon ararmı acaba diye beklemelerdeyim hep ama haftalar geçti hala senden bi ses yok..hala bekliyorum seni.acizim evet.ama bekliyorum işte ne var gelsen..