bugün

ciddi ciddi kaç vuruşta öldürdüğüne göre 100 sevap, 50 sevap diye derecelendirme yapan hadisler var ise, ve bu hadislerin kesinlikle doğru, uydurulmamış olduğunu savunanlar da var ise; bu neyin, kimin, kimlerin dini anasını satayım? günah, sevap points diye dalga geçerken hacı hoca çıkıp bonus puan dağıtır gibi sevap dağıtıyor. vay babağn kemüğne.
bu hadisin sallama olduğunu 1000 km uzaktan her gerçek müslüman anlar. ama ateistler anlayamaz. hadislerden tut dini olarak aklında ne varsa hepsine inanamazlar hem de hepsine inanır gibi tavır takınırlar. çok ilginçler.
Benim evim yeşillikler içinde ormana doğal ortama yakın. Evimizde misafirlerimiz var örümcekler kertenkeleler vesaireler. Evde kertenkele bolluğu var şikayetçi değilim yakalıyorum ve doğal ortamına götürüp bırakıyorum. Ama bazı kişiler demişki kertenkele öldürmek sevap! Bak hele ya... Adam sevap diye tek vuruşta öldurmeye çalışıyor! Ailemden dahi olsa bu insanlar aptaldır. Din simsarlarına kafayı teslim etmiştir.

görsel

Ben böyle yakalıyorum sonra aşağıya inip saliyorum ne zararı var bu güzelliğin bana! Yaratmadığım yaratamadığım şeyi neden öldüreyim? Faydası yok ki bana kimseye yok.
kertenkele öldüren orospu çocudur.
Her neyi olursa olsun, Öldürmenin, sevap olarak telkin edildiği hiç bir öğreti ciddiye alınmamalıdır.
Yok öyle birşey!
ne sayko hikaye ya kertenkele su taşımamış karınca taşımış kertenkele de karıncayla alay etmiş.

fazla lsdnin zararları.......

yunan mitolojisi bile daha gerçekçi.
Anlatılan gülünç hikâye, la fontaine ya da ezop masallarından çalınmış gibi geldi bana.
Bu düpedüz hırsızlık cübbeli!
T: Sevabı yoktur.
Kertenkele öldürenin anası orospudur.
Ayni odada 3 gun yattim hem de kirmizi renkli serce parmagim kadardi. Kah gulduk kah agladik sabahlar ettik ama oldurmedim cunku cok tatli salak sey.
işte gerçek islam tam olarak budur, öldürmektir.
direkt cennete uçuruyormuş.