bugün

kibir kanina islemis insanin artistligidir.
iticilik doludur.
O eli alıp çevirip sokacaksın bir tarafına bakalım nerde kalıyor o artistik.
Elmacık kemiğine kafayı vurdun mu artistlikten eser kalmaz.
Sonra gelsin zırlamalar gitsin ağlamalar.
tv ekranına kafa atmama sebep olan durum. ıslak odunla sabaha kadar ıslatıp ıslatıp dövülecek tiptir.
canlı yayında heyecanlanmıştır konuşurken sesi titriyordu. gayet yakışıklı ve karizmatik çocuk.
ne çok çekemeyeni varmış.

buarada hande doğandemir ile çok yakışıyorlar.
artist martist ben buna. *

anlayamadığım şu, yabancı kadın gelir, yalap şalap konuşur, sert cool tavırlara girer. üeh ne seksi kadın ulen" olur. bu adam gelir konuşamaz, artist olur. adam konuşamıyor işte. mal veya değil. konuşamıyor alt tarafı. nedir yani.
amerikanvari tepkileri evde çok çalışmış olan yıldız artizliği.

ama oturtmuş adam bünyeye. sıfata yerleşmiş.
Gözümü kırpmadan ölümüne hüküm verebileceğim ergen artistliği. Sevmiyorum abi ben böyle lavukları.
Şu ana ege üniversitesi ödül töreninde kendisi. Baya baya utangaç ve de yaptığı işin popileritesi ile ilgilenmiyor gözüküyor. Umarım böyle devam eder hiç şımarmaz! Yalnız kendisi popilerlik ile ilgilenmese de yanında ki bayanlar özellikle Hande doğan demir fana şekilde bu çoçukdan faydalanıyor, kadın meşhur oldu gitti valla sayesinde daha önce kıytırık 2 dizi de oynamış olmasına rağmen tanınmıyor olması da buna işaret değil mi? Yok sonra hayır benim kereğğğmmm ile aramda bir şey yok. Yav baya kullanıyor bu durumu kameralar önünde yanaşmalar yılışık fotoğraflar akıllı kadın zira. Farkında popilerlik tanınmak bu yollardan geçiyor. Hadi canım her yere davet ediledur millet tanısın seni zira bu çoçukla bu proje biter o zaman netcen gayri!
bombos bir artistliktir. kusucam.
kendisi için iki adım atmayacağım adamsa benim mahalleme gelsin diyeceğim serseri.

aksanından tutup dövüceksin bunu.

şaka lan iyi çıcıktır. severim.
Geçenlerde bir arkadaşımın lan bu herif bim'de kasiyer olsa suratına bakmazsınız dediği yine de çekici bulduğum oyuncudur.