bugün

kullandığım sigaram. bulamazsam camel soft alıyorum.

içimi çok rahat, nikotin tatmini iyi. tek kötü yanı, paketi oyuncak paketi gibi.
kadın sigarası. erkekte görünce gay mi acaba diye düşünüyorum.
17-18 yaşındaki liseli kızların sııık sıık kullandığı içtiği sigara.
marlboro blue ice veya parliament mentollünün yoğunluğu olmayan sigaradır.
aldıktan sonra beni iki defa tuvalete mahkum bırakıp midemi parçalayan sigara. hala içiyorum orası ayrı. fena değil aslında ama aşırı kafa yapan bir sigara.
mentol tadıyla beni senelerdir kendine mahkum eden sigaradır . Ögrencı halimle 9 tl verıp alıyordum . Hala da alırım . Kotu tarafı asıri kafa yapıyor ve baska bir sigara icemiyorsunuz . Wiston light icemez oldum sayesinde efendim .
Nedendir bilinmez ama Güzel kafa yapan sağlam bir sigara. Geceleri kahveye çok iyi eşlik ediyor.
iran barkodlusu şahane olan sigara. yerliye beş basar. fiyatı da 5.
kafa yapar doğrudur. yok efendim kadın sigarasıymış , ergenler içiyormuş , eli kokutmuyormuş geçin bunları. içtiğimden biliyorum azda olsa eli kokutur hatta 1-2 gün geçmez. 9mg zifir vardır yani bunun anlamı adamın ciğerlerinin amınakoyar. tabi her gün 1 paket bitirilirse. onun haricinde pahalı sigara olduğundan ve fazla bilinmediğinden tercih edilmez. switchini patlatmadığınızda tadı fazla güzel olmaz. switchlide ahım şahım değildir.
bir siyah lucky degildir..
ilk içtiğim sigaradır, bidaha da içmedim zaten. edit: yani bidaha hiç sigara içmedim.
Onu içtikten sonra başka sigara içemiyorum, sigarada son nokta.
doğrudan ciğerlere yapıştığı için normal sigaraya göre daha zararlı olduğu söylenen mentollü sigaradır. genelde sigaraya yeni başlayanlar ya da hava katması amacıyla kızlar tarafından içilir. tiryaki olan erkekler tarafından sigara kategorisine bile dahil edilmezler.
7 lira olduğu zamanları görünce gözlerimi dolduran sigara... 10 liraya sigara mı olur lan ?!?!?
lan hertarafı bomba olsa kaç yazar. tiryaki bilirki bir muratti degildir. kürtte bilirki bir gülasor değildir. çok fena oldum amk. acil zıkkımlanmalıyım.
çocuğum olursa adını "kent switch" koyacak kadar çok sevdiğim sigaramdır.
fiyatı 9 tl'dir fakat benim içine ha viceroy switch ha kent.
marlboro blue ıce varken içilecek sigara değildir.
--spoiler--
-abi bu patlatmalı di mi?
+evet
-ne zaman patlatıyon?
-ön sevişme bitince
--spoiler--
arada bi içilmesi gereken, mentol tadının başka sigarada olmadığı marka.
Van da kartonunun 33 lira olduğu sigara. Eylül de batıya dönerken isteyene getirebileceğim sigaradır ayrıca.
Kaçak mentollü içiyogum fegahlıyogum.
an itibariyle 7 tl olduğunu öğrendiğim sigara.
yaz aylarının antibiyotiğidir.
içimi rahat, zararı çok olan sigara. Mentolü tam ayarındadır.
Marlboro ile birlikte mentollüsü en iyi sigaradır.
9 liradan 7 liraya inmiştir. Oş.