balığımın beni aldatmasından sonra resmen bunalıma girdim sözlük. artık hiç bir canlıyı cinsel obje olarak görmüyorum.* her neyse böyle düşünürken; bugün mutfakta bizim minik tekircik bacaklarımın arasında sürtünüp durmaya başladı.
akşamdan eşimle kavga ettiğim için sinirliydim ve oldukça sinirliydim.

bir tekmeyle duvara yapıştırdım minnacık kediyi. birden kötü hissettim kendimi ama kedi milleti bu pek yüz vermeye gelmiyor. her neyse bizimkisi salona doğru gitmişti, bense; onu çoktan unutmuştum.
mutfaktaki işlerimi halledip salona doğru geçerken birde ne göreyim, sözlük bizim tekircik büyümüşte minik pipisini yalamaya başlamış. çok duygulandım sözlük, dakikalarca onu minik pipisini yalarken izledim. ve kendi ellerimle büyüttüğüm bu minik yaramaz artık erkek olmuştu ve minik tekirin minik pipisinin büyüdüğüne şahit oldum sözlük.

tanımda girmek lazım şimdi:kendi kendini tatmin eden kedidir.
kedilerin doğal alışkanlıkları yalayarak temizlemek olduğundan haberdar olmayan birinin yanlış anlamasından kaynaklanandır.

bir nükleer başlikli kadin fantazisidir.
imkanı olsa her erkeğin her fırsatta yapacağı şeyi yapan kedidir.*
kedigiller familyasının dışlanan üyesi olabilir.

ayrıca bu tespitinden dolayı;

yerde yatan köpeğin kuyruğuna bas da seni bütün mahalle boyu kovalasın emi. nükleerin başında patlasın be kadın.