bugün

aslı "online listesinde Kendini en tanınan yazar olarak hissetmek" olacak başlık.

Şöyle ki; an itibariyle (sabah saat 07.30) açtığım listeye bir göz gezdireyim dedim, adını sanını duymadığım ve ilk kez gördüğüm yazarlara denk Geldim. Bir iki tane troll vardı ama Onların Offline olmasıyla tek başıma kalmış hissettim.

ulan bakıyorum listeye Adam 7. Nesil 200 entry girmiş, coşmuş entrysi yok, istatistik derecesi yok, en son entry sini 3 hafta önce yazmış ama sözlükte yazar. Ha yazdığı yazılar da yazı değil, geneli, boş bkz, veya iki üç kelimelik cümlecikler.

Diğerine bakıyorsun (yine adını ilk defa gördüm) 9. Nesil, 60 entry girmiş 40 başlığı var çoğu da magazin. Yok tuğba özay'ın tangası, yok hilal cebeci'nin verdiği muhteşem frikik. Coşmuş entry tabiki yok, Adamın en beğenilen listesi bile yok.

Hal Böyle olunca dostlar, sözlükteki aktif Yazma durumuma, yönetimle olsun diğer yazar arkadaşlarla olsun muhabbetime, girdiğim entry'lere baktığım vakit, listedeki en tanınmış yazar olabileceğimi hissettim.

Ha ukala diyebilirsiniz, Kendini beğenmiş diyebilirsiniz, ama yadsıyamayacağınız bir gerçek var. asi horoz'u mutlaka bir yerlerden gözünüz ısırır ve mutlaka bir yerlerden tanırsınız.

Herkese mutlu günler.

Edit: kukla Geldi AMK*
Edit2: reklamın iyisi kötüsü olmaz. Tanımasanız da artık tanıyorsunuz..!!
ben varken olmaması gerekendir.
kendini darı ambarında görmek.
Kuru fasulyenin yanında cücüğü haketmiş olmaktır. Tebrik.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar