bugün

kadın captagon kullanıyor. kafası kendinden güzel.
Mehdiyedir. Tövbe Estağfurullah...
(bkz: sikdir deli)
Azla yetinmiş. Mehdi erkek tanrı kadındır.
Memlekette mehdi enflasyonu yaşanıyor arkadaş, kafayı bozan kendini mehdi ilan ediyor, bide hanım abla anıtkabire göktaşı düşüreceğim falan diyor mehdimisin bilmemde kıyamet alametisin abla evet.
Bu Ucubeye Sadece 1.30 dk tahammül edebildim... Mehdi As Peygamber efendimizin Soyundan Gelecektir Ve doğal olarak Arap olacaktır Bu kadının Arap ile Alakası yok Ve Mehdi As kesinlikle Erkek olacaktır bu konu islam Alemi açısından Sabittir çünkü Mehdi As imamlık Yapacaktır...
(bkz: ben ikna oldum)
''siyasi liderlere, bayraklara ve paraya tapıyorsunuz'' sözünü destekledim efenim.

lanet olsun inanmıyorum bir dincinin sözüyle hemfikir oldum.
ister kadın ister erkek bilinsin ki birisi ben mehdiyim diyorsa o mehdi değildir. Olmadığının en büyük kanıtı kendini ilan etmesidir.
Boşluktayım zaten herkese inanacağım bi durun amk ya, diye tepki verdiğim kadın.
"millet deliye biz akıllıya muhtaç" dedirten kadın.
Beğeni sayısına bakılırsa 173 müridi var. Tebrikler.

(bkz: dolardan hızlı yükseliyo pezevenk)
Geri zekalı yelloz, Adnan hocamız var bizim maşallah tü tü tü, şeytan kulağına atom reaktörü.
Alem buysa kral benim demiştir. Anormal bir dönemden geçiyoruz. Böyle abuklukların olması gayet normal. Normal olmayan, bunları ciddiye alıp ardısıra giden ahmaklar.
mal lan bu. tam dindarlara önderlik edebilecek bir tipi var. neyse belki hastalığı vardır kötü söz demeyeyim şimdi. umarım düzelir.
imam hz Mehdi (a.s.) şaşkaloz ve şizofren biri değildir. üstelik kadın da değildir. Kimileri de meseleyi hadislere bağlamış. Afferin, Ha bir bu eksikti. Başka malzeme bulamadınız yani. Allah bu kadını iyi etsin. Tezine Acil şifasını versin. Allahım verdiği aklı geri almasın. Zor iş. Akıl büyük bir nimet.

(bkz: Üşütük bir kadınla savunma yapmak)
aklımıza "ulan mehdi erkek değil miydi?" sorusunun gelmesine vesile olur
Bir ihtiyaca cevap veren kadındır.

Ayrımcılık yapma ne olur,
Bir gün gelir seninde olur.
(bkz: mehdiye).
Profesyonel destek alması farz olan kadındır.
Çamaşır suyuyla, çok mu haşır neşir oldu acep?!
Belki de tuz ruhuyla. Bilemedim...