bugün

seyfi dursunoğlu ''gerekli tüm işlemleri yaptım, imzayı attım. tıp fakültesi öğrencilerine bir katkım olsun istedim. 'huysuz'u kesip biçerken hem öğrenirler hem de eğlenirler'' demiştir.
toprak altında çürüyüp gideceğine incelensin bir yararımız olsun. dirimizin faydası olmadı insanlığa ölümüz olur belki.
cidden cesaret isteyen bağıştır. organlarını bağışlamak iyidir ama kadavra olarak kendini bağışlamak, 8-10 sene dersler için denek olmak zor ama güzel bir karardır.
bir arkadaşımın yaptığı, durumun değişikliği gereği ne tepki vereceğini şaşırtan durumdur! ^^aaaaaa öyle miii?! hımm neden yaaa? yani bence büyük cesaret! ama işte ölünce de hissetmicen ki e he he! yaaa öyle işte^^!!!
kesinlikle yapmak istediğim ve nasıl yapıldığını bilmediğim eylem. bilen yardımsever yazarlar yardımcı olursa sevinirim. bencillik yapıp toprak altında çürüteceğime, veririm organları hayat kurtarsın, veririm vücudu doktor eğitsin. bilenler lütfen iletişime geçsin.
Yapmayı düşündüğümdür....
Organ bağışı için, gerekli işlemler halledilse de, henüz bu konuyla ilgili bir girişimde bulunmadığımı anımsatan sözlüğe teşekkürler..
Umarım işe yarar bir ölü olurum...minik minik kurtçuklara kalmaktansa, sohbet, muhabbet, gırgır dolu bir derste, üniversite de yok etsinler beni..
tam anlamıyla cesaret işidir.