bugün

Ne güzel savaşma seviş.dunyaya bir kez geliyoruz.
hem rus kızı isteriz hem öptüren kıza laf ederiz.

bırakın öptürsünler. tam aradığım kızdır. keşke hepsi öptürse sevişse.
Öptüren kız nasıl bişey anlamadım ama

Ben şahsen öptürmem öperim
Ha o da isterse öpüşürüz.

ilk buluşma da tanışma değildir sanırım galiba herhalde.
Bir ilk buluşmada kendini öptürmeyen kendi öpen kız değildir. Biz öptürmeyiz öperiz. Nokta.
Başkasını öptürmesi kadar ilginç olmayacak durumdur.
ilk buluşmada öpen erkeğin partneridir. anormal bir durum göremiyoruz. kişilerin tercihi. ister ilk buluşmada öpüşürler, ister nikah kıyana kadar el ele tutuşmazlar. ayrıca işteş bir eylem yapıldığında neden olay sadece kadına yükleniyor da erkek kenarda kalıyor enteresan lan.
olması gerekendir. bi zahmet bunu da size sormayıversinler amk.
Kendini 3. 5. buluşmaya saklayan kızdan daha iyidir. insanın dürüst olması daha iyidir, seviyorsa sevişsin bence.
şimdi nereden öptürdüğüne bağlı. *
yanaktan öpüyorsan sıkıntı yok.

yanaktan öptürmeye bile çekiniyorsa kız utangaçtır, üstüne gidin zamanla çözersiniz.

alnımdan öp diyorsa, evlen benimle evde kaldım zaten demenin sinyalini veriyordur.

dudaktan öptürüyorsa duruma göre değişir.

dudaktan öpüşürken dişleri çarpıyorsa ve dişi çarpınca hihi diye utanmışcasına gülümsüyorsa sorun yok.

yine dudaktan öpüşürken french kissing yapıp diliyle akrobasi yapıyorsa o kız bordo berelidir uzak durun.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
namusunu belli eden kızdır. evet.
Ilk buluşmada öpüşen erkekten farkı yoktur. Ikiside ......... . Noktalara ne getirirseniz artık.
ister öper ister öptürür. anamız yada bacımız olmadığı sürece veya herhangi bir zorlama söz konusu değilse kimseye laf yetiştirmek düşmez.
buluştuğu erkekle uzun zamandır konuşuyordur ve ona aşıktır.
anın büyüsüne kapılan kızdır. bu devirde herkes tertemiz sanki, peeh..
erkeğin şeytan tüylüğüne kendini kaptırmış kızdır, bugüne kadar bütün kız arkadaşlarım aynısını yaptı, kaçarı yok.
izmirlidir.
yollu olduğunu belirtmekte bir beis görmediğsdflas, tamam tamam şaka.
buluştuğu erkeğe güvenmiştir. onu sevmiştir, onu benimsemiştir ve insanı olarak kanı kaynamış da olabilir. kim bilir belki de sevgilisini kırmak veya üzmek istemiyordur. kimse kusura bakmasın ama asıl göt biziz amk. bakın ben götüm diye basbas bağırıyorum ama biriniz de çıkıp evet ben de götüm demiyosunuz. göt olan erkekler olum bunu kafanıza sokun.

vay efendim ben kapalı kızdan hoşlanıyorum hacı abi diyen dallamalar bile fırsat bulunca o kızı kuytu köşelerde öpmeye kalkıyor. ne iş la bu? bu nası bi mantıktır aga?

kız kafasını kaçırınca da '' sen beni semiyon mu melahat ''

hay senin ben paradoksunu sikim mal herif. kız öpse bi türlü, öpmese bin türlü.
yine bir haydi kızlara damga basalım bölümüne hoşgeldiniz. sonra da bu şekilde eleştirdiğiniz kızların kezban olmasından yakınıyorsunuz, kendi düşen ağlamaz beyler. insanlara bu düşünceleri empoze edip sonra da türk kızları neden böyle diyorsunuz. ruslara tapıyorsunuz, bakalım rus erkekleri sizin yaptığınız gibi ilk buluşmada kızların kendilerine yapılmasına izin verdikleri şeylere göre onları kategorize ediyorlar mı. ya bundan yakınmayı bırakacaksınız ya da insanları ilk buluşmalarında rahat bırakacaksınız. ister öpüşür, isterse başka şeyler yaparlar ki bu da kimseyi ilgilendirmez.
Kendini opturmek mi? Siz cok yanlis gelmisiz agalar. Opusmek deniyor ona.
Sözlük erkeklerinin kız kardeşleri olabilir.
çok ciddi bir çekim söz konusu ise laflar anlamsız kalır, olay gerçekleşir.
ve yoruma da kapalıdır böyle hep rastlanmayacak durumlar.
Sonuç olarak öptürmüştür sanki ileri ki zamanlarda yapmayacağı şey.
Saati 100 dolardır. Yannış anlamayın kolundaki saat.