bugün

yolludur, kendinden geçmiştir... genelde ilk öpüşmede taraflar bi hayli heycanlı olur.. bunun her 2 taraf tarafından farkedilmesiyle de bi gençlik film'inin içinde olundugu sanılır.. özenti olunmamalıdır.. öpeceksen öpeceksidir ne o birden flashback yaratmalar, ilerisi için çok umutlu olmalar flan..

eğer ki öpüşme olayı bi barda alkolün etkisiyle gerçekleşmişse:
"2.buluşmada, 1.buluşmada öptüğü erkeği tanımayan kız"
ya da
"2.bulusmada, 1.buluşmada öptüğü erkeği sap gibi bırakan kız" söylemleri gayet dogru olur..
öptürürse böyledir , elini tutarsa şöyledir , onu yaparsa yolludur..
ilk buluşmada karşısındaki kızı öpmeye çalışan erkeklere laf yok tabi. kendileri sütten çıkma ak kaşıktır. erkektir. yapar.
doğal karşılanması gerekir,,bu tip bir kız yollu bir kız ise zaten o gece öpüşmenin dışında daha büyük aktivitelerde yaşanabilir,,ama yollu kız değilse bu hanım kızımızın bir ömür boyu sizi seveceğine dair bir işaret olabilme ihtimali oldukça yüksektir
birinden hoslandıgı halde ilk bulusma olduğu için öptürmem tutturmam bilmemne bik bik diyip bu güzel ortamı mahfetmeyen kızdır
(bkz: amme hizmeti yapan kızlar)
isterik kız modeli.
erkeklerin çabuk bıkabileceği kız tipidir...
bu kızla zaman geçirir ama evlenmez kesinlikle...*
bu kız erkek için bir hobidir. boş zamanlarında arar, öper yollar...her zaman bu kızdan başkaları da olur bu öpüşmenin taraflarından olan erkek için...kız için de aynıları geçerlidir...*
kendini öptürüyorsa aktif tarafta olmadığından herhangi bir kabahati olmayan kızdır.Eğer bu bir sorunsa ki, tamamen zıt fikirdeyim. yanlışı bu fiili işleyende aramak gerekir. belki ani oldu kız şaşırdı tepki veremedi vs... Eğer sorun olarak algılanmıyorsa ki, şahsi kanaatim de bu yöndedir. O zaman bize bişiler * yemek düşer. bir de kargalara laf ederler... Elalemin size zararı olmayan eyleminden size ne???
-hırsızlık yapmıyorsa
-adam öldürmüyorsa
-bir başkasının namusunda hanesinde gözü yoksa
-trafikte kimsenin hakkını ihlal etimiyorsa
-yerlere tükürmüyor çöp atmıyorsa
-etrafına karşı sevgi dolu ve nazikse
-kimsenin malında mülkünde gözü yoksa
-yalan söylemiyor, dedikodu yapmıyorsa
kısacası kimsenin kendi kişisel özgürlüğünü kısıtlayıcıbitirici bir faaliyeti yoksa öptürür.hatta gider ben bizzat alnından öperim.
ilk buluşmada öpmeye yeltenen kızın bir alt modelidir.
adam abaza değilse, kız çocuğa güveniyorsa no problem...nasıl problem olabilir ki?
(bkz: kedidir kedi)
buluşma öncesi ilişkinin durumuna göre yorumlanması gereken olaydır. eğer bu insanlar chatte tanışmış iki ayrı şehirden veya ülkeden iseler ve buluşmak için aylarca beklemeleri gerekmişse veya buluşmadan önce sanal ilişki yaşamış iseler ilk buluşmada kızın öptürmesi erkeğin de öpmesi gayet doğal bir olaydır. yadırganmaması gerekir.. belki de kız taa almanyadan gelmiştir 15 gün sonra da tekrar dönecektir ve zaman altın değerindedir *
ikinci buluşma için heyecanlanma sebebi olabilir.
çoğu hemcinsim tarafından öpüşmesse kaşar ya, sürtük ya gibi ulvi terimlerle anılabileceği yada uln amma nazlı bea gibi çeşit çeşit terimlerlede karşılanabileceği kız modelidir, gerçi öpüşsede baştaki terimlerin söylenebileceği bir kız modeli olmaktan kurtulamayabilir çünkü biz erkekler anlaşılmaz varlıklarız. * *
büyük ihtimalle öpüşme sonrasında normalde ben ilk buluşmada böyle şeyler yapmam diyen kızdır.
(bkz: kendini ilk bulusmada opturen erkek)
türk örf ve adetleri nedeniyle, yanlıs algılanacak kız tipidir. çünkü türkiye öyle bir yerdir ki artık meslekokullarına bile kamera yerleştirilerek flört eden gençler tespit edilmekte ve uyarılmaktadır. böyle tutucu bir ülkede kendini ilk buluşmada öptüren kız olsa olsa ahmaktır, opusen veya open değil "opturen" kızdır.
(bkz: mtv dismissed)
hakkında çeşitli seneryoların yazılması gerekir düşüncesini akıllara düşüren eylemdir..öpen erkeğin ben neden bunu yaptım sorusunu hatırlatmayacak kadar yanlış bir hareket olarak görülebilir..
hakkında bu kadar entry girilince var olduğunu sanıp aramaya inandığım kızdır. *

(bkz: aramaya inanmak)
arz-talep dengesi.
öpmek isteyen kadar öptüren vardır. arzla talep aynı pazarda buluşursa elbette bir alışveriş olacaktır. her zaman öpmek isteyen erkek olamayacağı gibi her zaman öptüren de kız olmaz. arz-talebin cinsiyeti olmaz.
(bkz: iktisadi açıklamalar)
daha ilk buluşmada "nasıl bir hamleyle bu kızı öperim" kaygısını sona erdiren durum.
korkmak lazımdır böylesinden diyorum. bugün tecrübe ettim, ikinci buluşmanın olması için heyecan vermediği gibi bir daha buluşulmaması gereklidir. (bkz: sevgilimden ayrıldım deyip ayrılmamış olan kız modeli)**
hakkında bu kadar entry girilince öldü sandığım kız. allah korusun! *