(bkz: su da var/#275266)
-aşkım, leş gibi kokuyorsun be. burnumun direği kırıldı.
+kendimi sana sakladım hayatım.
-keşke naftalinleseydin be tatlım.
kolpacı kızdır. Kendini evleneceği erkeğe sakladığını zannetmiyorum. Babası kafasına sıkmasın diye saklıyo zarını. O da insan tabi, genc hem de hormonlar falan var işin içinde , gidiyo bi tane sevgili yapıyo bu. E bu kız cahil tabi bilmez , anlamaz karsısındakinin çapsızın teki olduğunu, kandırıyo oral anal falan yaptırıyo buna sevgilisi. Sonra internet icat ediliyo sözlük siteleri falan acılıyo. Bu anlattığım kızla hakkaten kendini evleneceği erkeğe saklamayı doğru kabul etmiş, buna karar vermiş kızı aynı kefeye koyup oküçücük beyinleriyle insanları genellemeye çalışan bir takım zibidiler peydah oluyorlar.*
kendini evlenecegi kiza saklayan erkege hos bir estir ve ikisi de esittir, cünkü tüm ilkler birlikte yasanir.
kişisel tercihidir..saygı duyulmalıdır.
"evlenmeden önce her haltı yiyen kız" ile üzerine gani gani bela yağası kızdır.
yeter be bi durup dinelmediniz anuna goyyim!
normal kızdır diye klişe bir giriş yapmak istemezdim amma ve lakin gayet normal kızdır.neden bir kız 20 yaşında * hala bakire olduğunu iddia ettiğinde erkek milletine ya da pardon toplumumuza garip geliyor. adı namus bekçisi oluyor. o kızın o bayanın kıstasları bunlardır. nedir bu yaftalama merakı "kesin her halti işlemiştir, yok babası sıkıyordur ondan saklıyordur" tarzı saçma sapan düşünceler? neden bir insanın gerçekten bu ana bu olaya önem verdiğini kabullenmek bu kadar zor? neden nikah olgusunu algılamak bu kadar zor? bir kız bekarete önem vermezse kaşar olur adı. yok önem veriyorsa da ya çirkindir ya baskı altındadır. merak ediyorum bu düşüncelerin fışkırdığı beyinler ne tür baskılar altında...
ruhu ve bedeniyle tamamen bakire olan kızdır.
istanbulda yaşamayan kızdır.
umarız ki kendini ona saklayan erkekle mutlu mesut bir ömür yaşarlar, aynı yastıkta kocarlar denilesi kızdır.
saygı duyulası dürüst kızdır. onun yanında diğerlerine kız demek ayıp kaçar.
- önüm arkam sağım solum sobe..saklanmayan gebe.
- hu huuuu.
- aysel ordasın gördüm sobe.
ya hiç kullanılmamış kız ya da az kullanılmış kızdır.
(bkz: az kullanılmış kız aramak)
tek eşliliğe saygı duyan kızdır; onlarca partneri olsun istemez.
bence en iyisini yapan kızdır.

"niye eksiliyorsun.
önüne gelene verdiğin için mi?"
asil duyguların insanıdır.
(bkz: ışık ve nemden uzak yerde muhafaza ediniz)
Bence Gerçek manada saklamışsa kendisini o kız bir iffet abidesidir.
bir kızın bu ülkede yapacağı en doğru şeydir.
bulursam tapıcağım kızdır.
evleneği erkek tarafından sobelenecek kızdır..
tundra ikliminde yetişmiş nazenin ve nadide rus kızıdır. türk kızları gibi turfanda değillerdir.
her boku yiyen ama evlenirken bakire kız isteyen erkeklerin seveceği ve sahip olmak isteyeceği kız tipidir.
Hayatında ilkez yaşayacağı bir mutluluktur.kendisini önceden bir hedefe koymuştur. belkide bu zamanda biraz zor görünen bir olaydır ama en hayırlısı budur.
eğer bu 'kendini evleneceği erkeğe saklama' işi sadece cinsel ilişkiye girmemek değil, tam anlamıyla kendini saklamak, dokunmamak, öpmemek, sevgisini göstermemek ise o zamana kadar birlikte olduğu erkekleri 'seni seviyorum' derken kandırmış kızdır. aşk illa ki tende değildir ama kişinin sevgisini göstermesi de gereklidir, bir şeyler paylaşmadığın, bazı anları özel kılmadığın biriyle sevgili olmanın zaten ne anlamı vardır? yok, eğer sadece evlenmeden cinsel ilişkiye girmeyen kızsa bu, o zaman da toplumsal baskı, yetiştiriliş tarzı, çevresindeki 'bakire kız, bakire kız, bakire olmayan kızla evlenilir mi? ' diye gezen yaşam formları bu kararı vermesinde etkili olmuş olabilir, yada sadece kendi düşünce tarzıdır, sonuçta herkes istediği gibi düşünmek ve düşünce tarzına uygun yaşamak konusunda özgürdür.