bugün

büyük bir ihtimalle haber almıştır kaldıramamış cinnet geçirmiş ve gözü dönüp vurmuştur. planlayarak bunu yaptığını sanmam.
ha çocukların tabi ki bir suçu yok ama karının başkasının altında yatıp çocuğum diye sevdiğin büyüttüğün birinin aslında hiç de öyle olmadığını bir anda öğrensen sen de cinnet geçirirdin.
başlıkta yer alan "baba" ifadesini siler misin lütfen ? böyle bir orospu evladı o ünvanı hak etmiyor çünkü.
Fotoğraftaki çocuğun Kaş ve göz şekli katil ayınınkinin aynısı.
Aşağılık psikopat muhtemelen cezayı hafiflettirmek icin uydurdu bunu.
Savcının yerinde olsam Dna testiyle cocukların gerçek babası olduğunu kanıtlayıp en ağır cezadan sıyrılmasına engel olurdum.
Her şey bir yana insan iki çocuğu nasıl öldürür. Velev ki senin çocukların değil bunda çocukların günahı var mı.

Düşünce suçları dışında uygulama imkanı olacak olsa insanın bu tip adamların idam edilmesini isteyeceği geliyor ama idam gelse bu adam deli raporu ile yırtar da 3-5 can sıkan general olursa ya da siyasetçi mahkeme kararı var diye ası verirler beş dakikada.
Ablamla ben siyahla beyaz gibi Farklıyız. Ne tipimiz benziyor ne Huylarımız, benim babamın kimi öldürmesi gerekiyor?
orspu cocugu öldürme demiyorum hobi olarak gene öldür(!). önce bi test yap mk ahahha
demek ki senin genlerinde de bir sıkıntı varmış orrroosspu çocuu.